bugün

entry'ler (337)

bir erkeği basit gösteren hareketler

Anında mesajlara dönmesi, arkadaşlarını sevgili bulunca silmesi, başka biri için kendinden ödün vermesi ve pek çok hemcinsim bunu yapıyor. Kızlarda durum erkekler kadar vahim değil.

geleceğe bir not bırak

gelecek de bugünkü gibi ise gelmesin.

evlilik

güzel bir aday çıkarsa neden olmasın dediğimdir.

dış görünüş her şey midir

beğenmediğimiz kimseyi istemeyiz.

eski sevgili

düşmanımın başına gitsin.

uyudun mu

gece tehlikeli sorudur.

sözlük yazarlarının itirafları

okuluma yeni müdür geldi, gelen gideni aratıyor. valla eski müdürümü özledim, bir ton evrak istiyor. sene olmuş 2019 hala kağıdın iş yaptığını sanıyorlar, çıldırıyorum.

aşk

çok kısa hemen geçiyor, sonrası sevgi ve saygı ile devam edebilenler mutlu edemeyenler de yalnızlar kervanına katılıyor.

robin scherbatsky

tedle evlenmeli ve barney ile asla birlikte olmamalıydın. robinnnnnn!

gereksiz bir bilgi ver

birileri deli gibi mutlu şimdi.

aşk

Çok Çok kısa sürendir.

bir kızda mutlaka olması gereken özellik

Anlayış ve sadakat.

çocukluk

birden aklıma gelendir, şarkıları öylesine söylerdik pek anlamı olmazdı, hatırlıyorum en çok hoşuma giden şarkılardan biri yaşar-aldanırım idi. o zamanlar hoşuma gittiği için düz söylerdim, şimdi sözleri mana kazandığı için söylüyorum. şarkıların anlamları olmadığı zamanlara dönebilmek isterdim.

bir kızın dokuzuncu sevgilisi olmak

25. olmaktan iyidir.

dünyanın en güzel mesleği

yapmak istenen meslek.

kadınları itici yapan detaylar

çok erkek arkadaşı olması, yalan söylemeyi alışkanlık haline getirmesi, sosyal medyada sürekli aktif olması.

sözlük yazarlarının itirafları

belki de yarındır gelecek günlerin en güzeli. umutla yaşamaya devam.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

yok arkadaş 14-15 lira bir sigaraya verilmez. 11-12 tamam da, ya kaçağa yönelcez ya bırakacağız.
edit: 7.5 lira idi chester navy blue, sonra bir baktım 8.5 sonra 9.5 -11.50- 14 olmuş fiyata göre.

insan

anlıyor ki sadece kendisidir deva, sadece kendisidir ilaç. insanlara dayanınca vefasızlık görüyor, sevgiye dayansa aldanıyor, tek kendisi var.

söyleyecek çok şey varken susmak

Susmayın abicim susmayın olan bize oluyor, söyle ağzına geleni hak ediyorsa söyle. Sen gider diye söylemezsen o başka bir sebeple bunu yapıyor.