henüz 28 entry ye sahip taptaze 5. nesil yazar.*

edit: sanırsam beşiktaşlı olan, ama bu sezon takımına 2 gol atan adama hayran olan yazar*
sanırım nicki "karizmatik" olarak okunan 5. nesil yazar.hoşgelmiş aramıza.
(bkz: quaresma)
5. nesil yazarların en hiperaktifi. ancak bazı entryleri sadece yazmıs olmak için yazılmıs gibi. üstüne gelenlere karsi sabırlı olması gerekn yazar.
adaşım olan 5. nesil yazar.*
lisede az dayağını yemediğim insan. ona rağmen hep yanyana oturmuşuzdur lise 3'deyken. *

edit: olum sapık mısınız siz? nesini kötülüyosunuz bu entry nin?
adına üzüldüğüm insan.

(bkz: göte göt dediği için çaylak edilen yazar)
evleneceği kadının bakire olmasını isteyip de kendisine aynı şeyi sorunca "kadın ile erkek aynı değil" diyerek beni benden almış ve "kadın bekledikçe değerleniyor" diyerek bir de kadına seri numara ve barkod yapıştıran acaip insan.
(#2853805) sözlük tikkysi, hoş geldin ajan. *
bazı entrylerinde şımarıklık had safhada olsa da tuttuğum bi yazar. lafını esirgemememesi, sığ olması olumlu, bazen sırf muahalefet olmak için sivrilik yazması ve saçma sapan nick i de olumsuz.. ama sevdim bu çocuğu.
(bkz: allah razı olsun)
geldiği gibi karmanın abura koymuş yazar. *
beşinci nesil çaylak. *
beni satanist olarak, kendisini ise maganda olarak tanımlayan yazar. kendisine her takım elbise giyen nasıl maganda olmayabiliyorsa, her siyah giyenin satanist olmadığını anlatmaya çalışsam da anlamak istememiştir. sen satanistsin, ben de magandayım diyerek kestirip atmıştır.
bekaretle ilgili, cinsiyetci yaklasimlari olan, uludag sozluk yazarı.
ricardo quaresma ismine binayen, nickine hayran olduğum yazar.
renktaş yazar.
tümer metin hakkında yazdığı yazı için kendisini tebrik etmek istediğim yazar. eline sağlık.
birine sikko demek için adam gibi bir yazarcık olunabilmesi gerektiğini bilmeyen güvercin. iq testini mailime bekliyorum. keza bugünlerde gülmek için bir sebep lazım.

(bkz: q7 eşittir sikko)
sıfırcı mustafa başına vurmuş olmalı ki rijkaard a sallıyor.
bana liseli diyen iyi gün dostu. liseli olmasam da, önemli olan aklen liseli olmamak deyip saygılarımı sunarım kendisine.
#8734245 kodlu entrysi ile sözlük yaşamını kısa ama öz biçimde özet geçmiş. alkışlar quarismatique'a.
(#8745376) ne güzel yazmış.
rijkaard takıntısını anlayamadığım insan. hani galatasaraylılar memnun sana ne amk diyesi geliyor insanın...
Rijkaard hakkında yazdıklarını okuyunca balonlar bolonu olduğu kabak gibi ortaya çıkan, uludağ sözlüğün hıncal uluçu.
(bkz: shaq adamsa miami yi şampiyon yapsın)

hani çağrıştı bi an için, sdjksjhs.