bugün

eleştirme hakkına sahiptir. mına koyim rijkaard da sanki peygamber ya eleştirmeyeceğiz.
türk futbolunu rijkaard'dan kurtaracak olan cengaver. bu adamda lefter bartu de souza potansiyeli görülmekte. galatasaray'da daha hiç forma yüzü görmeyen adamlara balon demiş. hele bi otur soluklan arkadaşım.
engin futbol ve taktik bilgisine hayran kalınası yazar. hıncal uluç, sergen yalçın, bu ve lefter bartu de souza'nın profeyonel futbolcuları yönetiği bir reality yarışma yapma projem var kabul edilir de gerçekleşirse inanın çok gülzeceğiz.
(#8767395)

bir düzeltme yapmak, bilgilendirme yapmak şart efenim. cahili bilgilendirmek lazım yoksa cehaleti üzerimize pisler.

kewell yıllık 1 milyon 80 bin euro garanti para alacaktır. entryde salladığı gibi 2 milyon euro almayacaktır.

kewell maç başı 30 bin euro alacaktır. yine entryde salladığı gibi 100 bin euro almayacaktır.

avustralya kupası diye bir kupa yoktur. avusturalya değil o ayrıca. avustralya.

sakatlık numarası yapmamıştır. elinde sakatlık raporu bulunmaktadır. hem kulüp doktorları hem de kendi doktoru tarafından iki ayrı raporu bulunmaktadır.

ayrıca ; peşindeyim.
seviyesiz yazar. seviyesi varsa da o kadar aşağıya inemiyoruz oksijen tüpü lütfen.
avustralya kupası'nın ne olduğunu açıklaması merakla beklenen yazar.

galatasaray türkiye ya da avrupa kupalarına katılıyor hacı, biliyon mu?
avustralya kupasının ne olduğunu açıklamasıyla ilgili kampanya düzenleyeceğm yazar.

ayrıca kewell'ın yıllık ücretiyle atıp tuttuğumu söylemiştir, kaynaksız konuştuğumu söylemmiştir. buraya da yazıyim bari iyicene öğrensin.
--spoiler--
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel oyuncumuz Harry Kewell ile 2010-2011 sezonu için 1 yıllık sözleşme imzalanmıştır.
Sözleşme bedeli olarak oyuncuya;
2010-2011 sezonu için 1.080.000 Avro sabit transfer ücreti, 30.000 Avro maç başı ücreti ödenecektir.
--spoiler--
http://kap.gov.tr/yay/Bil...m/Bildirim.aspx?id=121775
said john'dan aldığı bilgili, belgeli ayardan sonra bir süre dinlenmesi gereken yazar. acil şifalar diliyorum.

edit: durum vahim hala "avusturalya kupası" diyor.
son yazdığından sonra kendisine ; eminim öyledir diyorum ve avustralya kupasını önümüzdeki sezon beraber izlemeyi teklif ediyorum.
vergi kaçakçısı diyerek beni yarmış yazar. kendi takımına bakmadan konuşan garip insan. başkanı dahil ikinci başkanları kaç suçtan yargılanmış bir söylesin.
(#8768004)

kaynaksız atıp tutan yazardır. hani belgen ?
kendisinden belge istediğim, bana bir köşe yazısı bir de sallama haberle gelmiş yazardır.

belge kardeşim belge. resmi bir belge. koskoca devlet gerizekalımı ki bu haberler çıktıktan sonra dava açmasın ? ki haber 2008 yılından kalma.

iliç'in galatasaray'dan yıllık 900 bin dolar aldığını hepimiz biliyoruz. herkesin bildiğini devlet mi bilmiycek ? buna bir dava açmıycak mı devlet ?

entrysi ile beni yarmış yazar.

ey ilginç insan şimdi senin girdiğin entry ya da açtığın başlık sol frame de gözüküyor mu? sen şimdi çok düşünürsün bunu normal olarak ben cevaplayayım evet görünüyor. senin yazdığın fikirlere karşılık burada ki herkesin bir cevap verme ya da ayrı olan fikrini beyan etme hakkı var.

şimdi yazdığın entry de bir şeyler demişsin de garip olmuş. kızmışsın belli de kızma sen şimdi bilemezsin neyin ne olduğunu ben sana bir lego seti alıcam adres ver yollayayım.

(bkz: troll olmak için evden kaçan ergen)
okuduğunu anlayamayan yazar.

ha gayret olacak az kaldı.

(bkz: #8768620)
5. nesil beşiktaşlı bir yazar. quaresma hayırlı olsun efendim.
hoşgelmiş. aidiyetinin devamını bekliyoruz.
sürekli frank rijkaard hakkında zırvalayan yazar. eleştirilerinde mantık kırıntısı bulabilmek için özel bir beyne sahip olmak gerekli.

bu tarz adamlar+medya yüzünden del bosque gibi büyük bir hocayı gönderdiler. biz hocamızı kolay kolay yedirmeyiz.
sözlükler aleminin en büyük yazarı.
futbolun f'sinden anlamayan buna rağmen futbolu çok iyi bildiğini sanan, öyle göstermeye çalışan futbol trolü.

entrylerine baktıkça ne mal olduğu hakikaten ortaya çıkıyor.

gereksiz biri.
(#8923518)hakan şükür'ün zıplayamadığını iddia eden yazar. yaşı küçük olduğundan olsa gerek bazı golleri görmemiş sanırım.

mesela 19 haziran 2000 türkiye belçika maçında hakan'ın kalecinin üzerine çıkarak attığı o tarihi gol.

ya da 23 kasim 1999 bologna galatasaray maçında inanılmaz bir şekilde zıplayarak attığı o unutulmaz kafa golü. hatta bu golü, Gianluca Pagliuca hayatında yediği en güzel gollerden biri olarak değerlendirmişti.

http://www.youtube.com/watch?v=NKFOGlFOe2E
hakan şükür ile ne problemi olduğunu merak ettiğim şahıs. Futbol bilgisi 0'ın altında olan futbol yorumcularından kendisi.
rakip takımın hatta kendisini zırt pırt eleştiren hıncal uluç'un bile türkiye'nin en büyük golcüsü dediği hakan şükür'e bok atmak için "nedense" kendini fazla yırtan yazar.

Hayır insan görüşünü belirtir uzar, sidik yarıştırmanın alemi ne? Tahminime göre ya 1990'ın altında doğmuş yada galatasaray'lı değil kendisi. Hakan şükür'ü karalayarak değerini düşüreceğini zannediyor ise kendini yormasın yazık.
(#8682457) "beşiktaşlıyım" diyen yazar.
(#8924003) "galatasaraylıyım" diyen yazar.

edit : şimdi de "çaylağım" diyor.
(bkz: yokum diyor)
hakan şükür gibi dünyaca tanınan ve türkiye'nin yetiştirdiği tartışmasız en iyi forvet oyuncusuna kazma diyerek ne kadar gereksiz bir yazar olduğunu göstermiştir. gitmesi gereken yere gönderilmiş zaten.

hakan şükür'ün bazı başarıları: (bakar da öğrenir diye)

- süper lig gol kralı: 1996-97, 1997-98, 1998-99
- avrupa altın ayakkabı ödülü: 1997 (ikinci-gümüş ayakkabı), 1998 (üçüncü-bronz ayakkabı)
- uefa kupası gol kralı: 1999-00
- uefa jübile ödülü.
- 2004-2005 fortis türkiye kupası gol kralı.
- türkiye ligi tarihinde 249 golle en çok gol atan futbolcu
- toplamda en çok milli formayı giyen futbolcu
- milli formayla çıktığı 112 maçta toplam 51 gole imza atarak türk milli futbol takımının 85 yıllık tarihinde en fazla gol atan futbolcusu
- dünya kupalarında atılan en erken gol rekoru (9. sn)
- hem galatasaray'ın, hem türk milli futbol takımının, hem türkiye liginin, hem de türk futbol tarihinin en fazla gol atan futbolcusu. ayrıca dünyanın en çok gol atan türk futbolcusu.

daha başka bir şey yazmamıza gerek var mı?