1. 1.
  zamanın vezgecilmez oyunu.
  (bkz: bayrak kapmaca)
  2 -1 ... ümit
 2. 2.
  http://www.oynasana.com oyun serverında hala internet üzerinden oynanma imkanı sunulan, gelmiş geçmiş en mükemmel multiplayer oyunu.

  (bkz: hayat fani raillerim ani)
  6 ... salca
 3. 3.
  hazırlıkta ingilizceden kalmama sebebiyet veren bağımlılık yapan oyun türlerinden biri.
  1 ... ryu
 4. 4.
  yaşını başını almış , iri kıyım oyun piskopatlarının neden ve ne zaman sorularının cevabı bu oyundur . ayrıca müzikleri , alternatif adam öldürme ve işkence yöntemleri için bile oynanabilecek bir oyundur ... * *
  1 ... peter tırpan
 5. 5.
  id software'in oynanabilirlik nedeniyle devrim niteliği taşıyan oyunlarına katılmış fps.
  1 ... kekistanlihobbit
 6. 6.
  (bkz: quake 3 arena)
  ... junior
 7. 7.
  quake serisinin en iyisidir. hele ki müziklerinin gazıyla saatlerce oynanasıdır.
  1 ... physicist
 8. 8.
  soundtracklerini sonic mayhem'in yaptığı, zamanın ötesinde harika oyun. şimdi ne kadar burun kıvırsak da, ilk çıktığında (küçüklüğün de insana verdiği oyun oynama içgüdüsü ile ) başından kalkmadığımız pc oyunu.
  1 ... nickimicinotuzharfgerekiyormus
 9. 9.
  2 yıl boyunca hafta sonları evlerde yapılan lan partilerinin vazgeçilmez tek oyunuydu birde bunun oncesınde ve sonrasında gelenler vardırki onlarda unutulmaz " blood ", " redneck rampage " ama en uzun soluklusu kesinlikle quake 2 dir.
  2 ... gameguru
 10. 10.
  uzun yıllar önce, buz gibi bir öğrenci evinde, gecenin köründe, ışıklar kapalı bir şekilde klostrofobik bir kademesini geçmeye çalışırken, yan odada uyuyan arkadaşımın yataktan düşerek çıkardığı gürültünün hissettirdiği ani korkuyla sandalyeden düşmeme sebebiyet vermiş oyundur.
  1 ... infantes