bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: yapboz)
  1 ... redwinemania
 2. 2.
  önce 500 parçalığını alırsınız ya bir arkadaşta ya da bir yerde görüp merak sarmışsınızdır.500 lük bitince 1000lik 1500lük takip eder onları...
  sabır,emek göz nuru gerektirir...
  ancak artan parça sayısıyla,evde yapacak yer sıkıntısı çekilmektedir zira birgün yemek masasına beş dakikalığına bıraktığınız puzzle ınız,anne tarafından kutusuna toplanmış olma ihtimali yüksektir.tavsiye edilesi boş zaman uğraşıdır.
  5 -2 ... gazoz_kapagi
 3. 3.
  bir parcasının kaybedilmesiyle anlamını yitiren parcalar bütününden oluşan resim.
  3 ... ingılışık
 4. 4.
  1000 parçayı 1 haftada bitirip duvara astıktan sonra "ulan bi tane daha yapıcam" dedirten zevkli bir vakit öldürme uğraşıdır.
  2 ... kevin
 5. 5.
  1967 yılında bir coğrafya öğretmeni olan john spilsbury, çocukların coğrafyayı daha iyi kavrayabilmeleri için ilk puzzleyi yaptı. Zamanla bu oyuncak tüm dünyaya yayıldı. dünya çapınca en çok oynanan oyun olma özelliği vardır.
  4 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  1500 parçalığını 5 günde tamamlayıp ertesi gün iki yaramaz velet tarafından yerle bir edildiğini gördükten sonra bütün hevesimin kaçtığı ancak yinede sabır ve zevkin buluştuğu güzel bi uğraş.
  4 ... tyro
 7. 7.
  gece gündüz insana kafayı yedırtecek kadar uyuz bir oyundur , 3000 parçalı olanı vardır bitirmek için sene biçmekteyim *
  3 ... no promise
 8. 8.
  en unlu ve kaliteli puzzle markası educa dır
  genellikle dünya dertlerinden uzaklaşmak ve hayatı askıya almak için tavsiye edilir
  3 ... pammuk
 9. 9.
  1 günde yapılabilineceği iddiası ile 15 ytl nin riske alınabileceği fakat sonrasında çok mutlu ve heyecanlı anların gecenizi gündünüzün de bir parçası haline getirebilecek istenirse solo istenirse poli uğraş
  1 ... chemsuk
 10. 10.
  sevgilimin annesinin genel uğraşı olan ve evlerinin duvarlarının puzzle larla döşeli olduğu oldukça zeka ve dikkat gerektiren zor bi iş..
  1 ... wicker park