bugün

Rezil bir kargo sitesi. Bir kol saati alalım dedim. Kargom nerede diye tıklıyorum siteye böyle bir ürün yok diyor. Gittim PTT ye sanırım hala kargoya verilmemiş diyor. 3 gün içinde verilecektir dediler bir hafta olacak neredeyse. iki gün daha beklerim sonra ulaştırma bakanlığı na şikayet edeceğim. PTT benim için bitmiştir. Alışveriş yapmayın buradan pişman olursunuz.
bazen çok iyi teslimat, ürün fiyat bazen de berbat ve rezillik.
6 gün önce buradan verdiğim sipariş hala yolda görünüyor. dolandırıldığımdan şüpheleniyorum. bakanlığa cimer üzerinden şikayette bulundum. artık ülkede her şeyden şüpheye düşüyorum.

buradan alışveriş yapılır mı diyenlere; bu site türk ticaret kanunlarına göre açık değil mi? devletin bunları denetlemesi gerekmiyor mu? halka açık bir yerden alışveriş yapmak suç olmamalı! dolandırıcıların ellerini kollarını sallayarak dolaşması suç olmalı!
Ekşi sözlüğün sayfasında gezerken karşıma reklamı çıkmıştır.
Manipulatif reklam değil. Bildiğin sitede gezinirken çıkan reklam.
Reklamın seviyesinin bozukluğuna mı kızsam yoksa, Ekşi sözlüğün kanzuk sonrası geldiği noktaya mı gülsem bilemedim.

görsel

Bu siteden alışveriş yaparken 1000 defa düşünün derim.
Olm yapamıyorsunuz işte.

Piyasayı yoktan yere vandallamayın; siz kim e-ticaret kim. Hanginiz bu kadar vizyoner?
5 gün önce saat aldım. hala kargoya verilmedi. bakalım verecekler mi merak ediyorum.
aldığım ürünü iptal ettiler. şimdi de küfür gibi teselli olarak 12 tl hediye çeki tanımlamışlar. ben size 15 lira vereyim bir daha da beni aramayın amk.
alırsan mahalle bakkalından hallice yerden olacağı bu.