bugün

entry'ler (140)

28 03 2023 öykü serterin yavuz ağıralioğlu tweet i

meral akşener masadan kalktığında edilen küfürlerin, çekilen sifonların yanında kiyafetsiz kalmış.

yazarların özel bir sempati beslediği şehir

muğla ilçeleri, tarih ve mistik bir havası var.

chp uzaya çıkmamıza engel oluyor

daha ona sıra gelmedi sayın bakan, çorum, mersin , kağıthane, necip fazıl, akkuyu nükler santrali yavaş yavaş öğreniyorlar, sonra uzay.

https://www.youtube.com/watch?v=mlOfYTurVSA
https://twitter.com/Serda...tatus/1640318205519437824

iftarda tıka basa yeyip fakirin halinden anlamak

iftarda isteyen tıka basa da yer, bir dilim ekmekte yer kime ne? hem ne biliyorsun açın halinden anlamadığını, annen ekmek al dese almassın, gelip burada ortalığı karıştırırsın.

ekşi sözlük

aktrol diye millete yafta vururlar, chp genel merkezinin paralı trollüğünü yaparlar. bir de elitlik taslarlar, bunların çoğu çıkar için var. ansiklopedik bilgi 10 yıldır yok. nerde pskolojisi bozuk, orası burası oynayan sapık var doluşmuş.
yeşil yanar bakarsın mesaja paralı show yapan hatunlar, yeşil yanar açarsın mesajı avanak, salak karışımı chp trolü, dindar adamı, dini sevmezler, allah desen seni topa tutarlar, bunlar nasıl türk evladı, nasıl insanlar anlamadım, 10 yıldır bilgi harici her türlü saçmalık var bunun adı da özgürlük oluyor.
deprem başlığında deprem harici yazılan şeyleri okumasam, görmesem neyse, kendi suçlarını biliyorlar, neye müsade ettiklerini iyi biliyorlar.
iktidar değişirse açılacakmış, bilimsel çalışma yapılıyor sanki, düzgün adamın artık ekşi'de işi olmaz. bundan 5 yıl önce yazarlar hesabı kapatıp gitti resmen pavyon oldu.

camiler siyaset yapma yeri değildir

cami, cem evi, kilise ibadet yeridir, siyaset yapanın kafasında sıkıntı var demektir.

muharrem ince

k. kılıçdaroğlu %57 oy alıyor, %60 alıyor diye yalanlar atıp, anketler ortaya koyup, muharrem ince aday olursa oy bölünür diye adamı linçlemek çok ayrı bir karaktersizlik. 2018'de halk tv'de muharrem ince'ye sansür uygulandı, chp mv. adayları chp'ye oy verin cb oyunu reise atarsınız dedi mi dedi. şimdi çıkmışlar adama şöyleydi böyleydi diye iftiralar atılıyor, alın size ikiyüzlülük, alın size ilkesizlik, alın size liyakat. bunlar ancak sosyal medyada hayal kurar.

ogün samast a düşman olan vatan hainleri

hrant dink'i biraz araştırın, biraz anlayın utanırsınız. bu kişi ermeni diye linç edildi ama nice milliyetçiden daha milliyetçi, anadolu için, türkiye için faydalı işler yapan. çok düzgün insandı. bu ülkenin öz evladı hrant dink'ti, ogün samastı kandıranlarsa onun hayatını ve gençliğini elinden aldılar, umarım bunu düşünüyordur.
ruhu şad olsun, makamı cennet , yetim geldi dünyaya yetim gitti güzel insan hrant.

tarlasına traktörle rte akp yazan köylü

chp yazanı görsek, pamuklara sarardık. ne şirin, ne güzel köylü olurdu. hemen elini öpmek isterdik. bırakın insanlar kendi tarlasına istediğini yazsın. sen trollük yaparsın, bu köylü kadar davana inanmazsın. dağlara taşlara, ecevit, karaoğlan yazılan chp'den ne olduğu belli olmayan, seçmenin tıpış tıpış oy verdiği chp'ye.

kamer genç vs kemal kılıçdaroğlu

kamer genç, tunceli'den aday oldu tunceli'den seçildi,
kemal kılıçdaroğlu tunceli'den hiç seçilmedi.
diyap ağa, seyit rıza'yla alakaları yoktur.
kamer genç adam gibi adamdı, yalanı olmaz, yanlışı olmazdı, mekanı cennet olsun.

israil de başlayan gezi olayları

direniş 48 saat sürerse hükümet düşer mi?
gezi yalanları

erdoğan ın diploması yok

yedek subay olarak askerlik yapmış, en son fahrettin altun belgeleri verdi, muhalefet olanların, diploma diye tutturanların açık lise mezunu gibi tavırları var.
muhalefetsin sıfır bilgi, sıfır yakın siyasi geçmiş, osman öcalan'ı trt'ye çıkardılar sorsan bilimsel muhalefet, bu kadar zekası düşük muhalif kitle varken çok farklı bir seçim sonucu olacak.

alman medyasının kürtçü kk yı desteklemesi

trt'de osman öcalan'ın çıkması da halk tv'de selahattin demirtaş ve hdp güzellmesi yapılması da berbat durum. madem pkk'ya karşısın, şuan kim ittifak yapıyor , kim hdp'ye güvenip cb hayali kuruyor. almanya'nın bu durumu normal, güçsüz bir lider ve ülke istiyorlar. zaten biden bunu açıklamıştı.

şaka maka hala rte yi savunan insanlar olması

cahillik gerçekten akp oy vermek mi? yoksa hiç bir bağı olmayan irili ufaklı partilerin erdoğan'ı devirelim sonrasına bakarız mı? açıkçası atatürk'ü diline dolayıp, akp megri megri deyip, hdp'nin ve pkk'nın kontrolünde olmak mı? masayı dağıtıp, dün yüce divanda yargılayacagım dediklerine cb yardımcılığı sözü vermek mi?
her seçimi kaybedip aslında biz kazandık demek mi? eski mhp'li , akp'lileri partiye dahil edip, partide chp'li bırakmamak mı? işine geldiği kadar muhalif olup, işine geldiği trol dayatmalarına boyun eğmek mi?
hüdapar'a aracı gönderip, işbirliğine davet edip, karşılık bulamayınca bunlar hizbullahçı demek mi?
necip fazıl şair mi şair miydi diye konuşup, saçmalamak mı? evinin mutfağına para harcamayıp bir gecelik pr için otel odasına 105 bin ödeyip, açız, aç gözlüyüz diye video çekmek mi?
bilim, liyakat diye söze başlayıp aslında boş boş konuşmak mı?
rte dünya lideri ister kabul et ister etme ve karizmatik lider. hala liderlik vasfı olmayan kişiler, kahvede sineklik yapamayacak tipler oldukça, bu ülkede rte dediğin adam her seçimi kazanır, akp'den daha fazla oyu olan, tutulan ve siyasetin içinde olan insan.
rte'nin geçmişte yaptığı, içinde bulunduğu ne varsa muhalefet aynısını yapmaya çalışıyor, resmen izinden gidiyor.
türkiye denilince akla gelen ilk kişi recep tayyip erdoğan'dır. bu japonya içinde amerika içinde geçerli.
hala cahillik diyorsanız biraz düşünün, sosyoloji ve siyaset sosyolojisi en büyük kaynak, yakın geçmişe çok partili hayata, ittifaklara ve istikrarsız hükümetlere bakmanız yeterli.

22 mart 2023 cb adayları imza kampanyası

çok uzadı, 100 bin imza için kaç gün süründüler.

gurbetçiler oy kullanmasın diyen gerzek kemalikler

fetö firarilerine, pkk semptizanlarına özel sandık kurarlar işlerine gelince. ne kadar boş, bilimden, sosyallikten uzak, liyakatten anlamayan bir muhalefet var. işlerine nasıl gelirse öyleler, yalan söylemek, seçim kaybedip bunu başarı göstermek hala bomboş konuşmak işleri. masa hala çatlak, masa hala umut vaat etmiyor. trol anketler zaten inandırıcı değil. konuşmasanız daha çok oy alırsınız.

henüz askere gitmemiş yazarlar

kafa dinleme, kalabalıktan uzaklaşma ve hayatın pusulasını net görme diyebilirim. 6 ay gibi bir süre bazen tatil gibi gelir, gözlemleriniz ve sonrası önemli, askerlik bitince artık hayatınızda şekilleniyor.

antep lahmacun vs urfa lahmacun

hiç farketmez, her şekli , her coğrafi işaretlisi ayrı güzel, bulgurdan bile yapılanı vardı okul önünde satılan.

chp lilerin seçim yaklaştıkça çirkefleşmesi

az önce entry girdim ve dikkat ettim pusuda yatıyorlar hemen eksi veriyorlar. korkmayın lan, hadi twitter'a yavuz ağıralioglu'na gömün, muharrem ince'nin imza olayını konuşun.

iftar çadırı kuyruğunda bekleyen ateist

iftar çadırında kimseye oruç, din sorulmaz. hayırseverler yaptırmıştır çadırı ve yemeği, isteyen de gidip
yer, önemli olan paylaşmak. belki kafası karışıktır, belki psikoloji bozuktur, allah'la kendi arasında.