bugün

bu sezon cikardigi ayakkabilari en x boy x yukseklik olarak inceleyebilirsiniz zira bu sezon ayakkabilarinin taban yuksekligi ve genisligi tank paletini andiriyor.
italyan menşeili moda markası. özellikle ayakkabı ve çanta modelleri çok başarılı.
şeytan kapitalizmin karanlık dehlizlerinde saklanıyorsa marka giymesi ve giydiği markanın da prada olması normal.

(bkz: the devil wears prada)
Spor ayakkabı dizaynı konusunda fail marka. O ne öyle abi, pazar malı gibi.
Ayakkabımın markasıdır. Satıyorum, ciddi alıcılar arasın. Pazarlık ayakkabı başında olur.
en sağlam ve güzel hatta rahat ayakkabıları üreten italyan moda devidir.
Ürettiği Hiçbir şeyini mağazada bile beğenmediğim abartılan marka.sırf 'Milano' dan yürüyor.
kadın çantalarını kullanan, babası memur kızlar özel bir iticiliğe sahiptir.
Kalite dedikleri şey parasından olsa gerek.
O kadar para verince insan psikolojik kaliteli görmek istiyor sanırım.

Pakistan menşeili ürünlere kendi etiketini basması başka türlü açıklanamaz.
Türkiye anlamı "marka" olan marka.
Lüks ve aşırı pahalı üretimleri vardır.
185 dolarlık ataş satan marka.

http://www.hurriyet.com.t...tm_campaign=dunya_xmlfeed
Benden bu kadar.
görsel
Çirkin ve pahalı ürün markası. Ya farkında mısınız böyle absürt şeyler inanılmaz pahalı oluyor? Moda diye bizi yiyorlar galiba.
Artık ayakkabıları aynı kalitede olmayan marka. Belki çantaları hala tercih edilebilir.
ayakkabılarının yumuşaklığı, esnekliği, konforu ideal isim.
karum zibil gibi prada dolu. pradanın kendi mağazasında bulamayacağınız ürünler içinse (bkz: maltepe pazarı)
görsel

Şunu pazarda 10 liraya sattıklarında eğer alırsanız en büyük orospu çocuğuyum. Almazsınız ne kadar boktan bir şey dersiniz eminim. Estetik olarak bok gibi. Sikmisim markasını da. Fiyata bak aq. Bazen harbiden gereksiz oluyorsunuz. Boş insansınız.
kalite algısı semt pazarı olan birinin deri kalitesine bok attığı marka. her şey sadece dış görünüşünden ibaret olsaydı 3d yazıcıyla aynısından çıkarttırıp kullanırdı tüm dünya.

çin'de, sahip olduğun telefonunun birebir aynısını 100 liraya yapıyorlar. ama marka algısı kastığın için 20 katını vermeyi biliyorsun. kadın ürünlerine gelince salya saçmaya gerek yok.

dipnot: orospu çocuğuyum demek için başlık açıp sataşmaya gerek yok. "ben orospu çocuğuyum." yaz millet alkışlar medeni cesaretinden dolayı zaten. kasma yani bu kadar. kıps.
Heh tam da bu “ayfon abi yoooo” tayfasının kafası işte. Sadece “markadan” ibaret. Kalite algısını fiyat ile bağdaştıran yazarları da görmemizi sağlamıştır ayrıca.

Kendi ürünleri dedikleri telefon, bilgisayar olsa gerek. Bir telefon 3000 lira. Diğeri ise olan 5000 diyelim. Aralarında genellikle özelliklerine ve günceliğine göre fiyatları değişiyor. Ama kesinlikle doğru bulmuyorum bu fiyatları.
Peki bu çantada ne var ki 13.000 edebiliyor bana bunun cevabını ver?

Dipnot : trbysz.
şeytan giyer..
Bir gün zengin olursam ya north face ya da pradanın puffer montunu alacağım.

Beğendiğim tek lüks marka bu. Kalitesi ve tasarımları çok iyi.
35k olmuş aq.