bugün

obur! o kaslara aldanmayın efendim bu adam tam bir obur!
sesime katlanarak, üstüne üstlük iltifat bile ederek ne kadar kibar bir adam olduğunu göstermiştir kendileri. hayır yani ben bile cırıldamamdan çoğu zaman rahatsız oluyorum.*
çorba kısmısına gelirsek, o çorbanın tadı kötüydü bir kere. sanırsam ki önümüzdeki on beş gün sarımsak kokacağım. * bir dahakine gecenin sonunu hep beraber getirmeyi diliyorum ve başlığından ayrılıyorum. *
rakı kadehine atılan iki parça buz gibi bir insandır kendisi.*
(#4989360) ve sonunda kendisiyle sohbet şansı bulduğum yazar kişisi. öyle ki tam sohbet koyu giderken, sinema dünyasıyla ilgili engin bilgilerimi paylaşırken, kader ağlarını çoktan örmüştü; masamızda bulunan bir kadeh kırmızı şarap hunharca üstüme dökülmüştü. fekat bu olay muhabbetimizin sarsılmasına neden olamamıştı.* ne yaptık ettik konuştuk, güldük, eğlendik. bu yüzden güzel sohbeti için, kuzenim ve kendim adına teşekkürü borç bilirim. *
tanıştığıma ciddi suretle memnun olduğum güzel memleketin, güzel insanı. * "42 kol mu olur?" diyince daha fazla diyerek beni dumurlara ugratmıştır.

nice zirvelere diyor, teşekkürlerimi iletiyorum.
soğuk 44.5 cm kollara sahip yazardır.*
(bkz: body building in narsizmi körüklemesi)
zirvelerde yemeye programlandığı konusunda derin şüphelerim var. hayır ben bu adamı normalde de biliyorum cüssesine göre normal denebilecek bir seviyede yiyor. ama zirvede kendisini tanıyamadım. muhabbet ediyoruz bir yandan yemeye devam. sonra biraz oynuyoruz eller havaya derken sonra bakıyorum oturmuş yemek yemeye devam ediyor filan. * neyse şaka bir yana zirvelerde olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir. öperin.
zirvelere büyük bir güvenle gitmemi sağlayan güvenlik arkadaşımız,sınıfdaşım.* sınıfta her zaman beni yerken görmekten yorulan insanın ilk defa bu kadar yediğini içtiğini gördüm duydum. zirvedeki ağırlığıyla, varllğıyla mutlu eden, benim yerime de yiyip içen yazar kişisi. eksik olmasın hiçbir zaman.
cebeci'deki gece kulüplerinin birinde fedailik yapmıyormuş; sadece takılmak için gidiyormuş oralara*
arıyorum "nerdesin?" diyorum "pavyondayım" diyor kapatıyorum mecburen.
msn' de rastgeliyor "napıyorsun?" diyorum "romen bir arkadaşla istişare ediyorum" diyor mecburen pencereyi kapatıyorum.
karşılaşıyoruz yanında bir sarışın abla, "merhaba" diyorum "privet" diyor.
ne iş ulan bu adam? anlamadım.
neyse body builder bulaşmadan kaçayım.
hatta koşuyum.
kendini pahalı sanan tıynıyeti bozuk ucuz adamcıklar yüzünden hiçbir zaman yusuf yusuf etmeyen yazardır. kendisinin korktuğu tek şey yüce yaradandır.
(bkz: #5322370)
bir dönem silik olanların sebebini kendisi zanneden rambo veya kürşad' ın oğlu ışbara alp. şimdi kendisi yüzünden silik olanlara bir şarkı armağan etmek istiyorum:
"kaya gibi tas gibi dag gibi bas gibi dim dik"
bence herkes üzerine düşen mesajı aldı.
bazıları havladıklarıyla kaldı, takma kafana.
kendisi hopurtunisttir* gördüm, mezeleri hopur hopur götürdü vallaha!
bozkurt otağında çakalların gezmesinden pek hoşnut olmayan yazar. eceli gelenlerin işediği başlığın sahibi. salyalarıyla başlıktan başlığa koşan it sürüsünden oldukça sıkılmıştır ayrıetten.
Klavye başında kurtlar vadisini oynayan kişi. Bozkurt, otlak, buminnn, ecel falan coştu arkadaş.*
kurtlar vadisi izlemenin, roj tv izleyip buralarda dağ adamlığı yapmaktan, salya akıtmaktan daha hayırlı olduğunu düşünen yazardır.
sözlüğün memati baş'ıdır. harıl harıl kazım gibi bir adam aramaktadır. *
sırf düşünceleri yüzünden bir takım emperyalist uşaklarının faşist baskısı altında kalmış güzel kardeşim.

nickaltında sefiller sergileniyormuş, duyduk geldik. viktor abinin ruhu şad olsun.
çılgın kastıyla yeni bir dizi çalışması olduğu belirtilen yönetmen. dizi filme en uygun ismi de yine dizinin esas teyzesi verecektir.*

edit: e uçak biletini iade etmenin de bir cezası var tabi. dizi çalışmaları için faydalı bir çaylaklık dönemi geçirmesini diliyorum.
artık bir rutin haline gelen çaylaklık dönemi biteni tekrar yeşil sahalara dönen yazardır.
en sevdiği yiyecek rus salatasıymış.
en sevdiği içecek starbucks kahvesi ile bimdeki 3ü 1 aradanın karışımıymış.
derin devlete girdiğimi anlamış ve boy vermemi istemiş yazar * boyu geçmiyorsa o da gelecekmiş *
o boyla posla jokeyliğe merak salan yazardır. ayrıca sürekli 'merak etme lan yazmam sözlüğe' dediği şeyleri yazmaktadır. kendisine buradan piii diyor ve beni derin meraklara saldığını söylemek istiyorum.
son anda elimize cv' si geçmiş yazardır.
farklı bilgilerle karşılaştık.

okul=
2008- 2009 hacettepe mezunu.

bilgisayar=
windows 98-2000-xp hakim.
tüm photoshop programları.

yabancı dil=
sevişecek kadar rusça.
anlaşabilecek kadar vücud dili.
iyi seviye ingilizce.

hobi=
adam dövmek.
rus salatası yapmak-yemek.
bench press (150kg).

not= 30 kişilik kalabalık kavgalarda bulundum.

hepsi bir yana can' dır can... *