bugün

entry'ler (76)

fan

insana 90'lardan bir parçaymış hissiyatı veren mabel matiz şarkısı. müziği kesinlikle 90'lar derken...Beat Kompozisyon Referansı: Onno Tunç yazısını görünce bir aydınlanma yaşandı tabii. evet tam olarak sezen aksu - onno tunç vibe'ı içerir ;)

bir zamanlar deli gönlüm

harika bir introya sahip sezen aksu şarkısı. her yerinden onno tunç esintisi alınabilir.

zor geliyor

yıllar sonra uludağ sözlüğe dönünce, ergenliğimize döneceksek şarkılarla döneriz diyerek aklımıza düşmüş harikulade gripin-pamela şarkısı. şimdi tekrar dinleyince sözlerin ağırlığı aynen şimdiki gibi duruyor... türkçe rock geri dönsün panpalar.

uludağ sözlük

geri kalır mıyız? yıllar sonra (evet ekşi sözlük yüzünden) geri döndüğümüz, kapısını çaldığımız sözlük. hey gidi...

ankara

içimi şişiren şehir. paso soğuk amk. hava da sürekli kapalı. ergenken ne severdim buranın mistik yalnızlığını. abudik yalnızlığına da tüküreyim. oldu mu?
edit: mümkünse hakkında şiirler, şarkılar da yazılmasın. baya bildiğin sıkıldık amk.

the fighter

iyi müziklere, baymayan diyaloglara, harikulade sahnelere ve tabi sağlam oyunculara sahip film. filmin konusunun gerçek hikayeden alınması filmi elbette daha çekici kılıyor. christian bale'in oyunculuğunu zaten zirvede, ancak uzun süredir kendini unutturan mark wahlberg'ın böyle bir film ve oyunculuk ile sahnelere geri dönmesi daha güzel.

kanye west

my beautiful dark twisted fantasy albümü ile aşmış, tarz adamdır. şu sıralar all of the lights şarkısı oldukça iyi ve popülerdir.

götümle gülüyorum

toplumumuzda sık sık kullanılan bir söz öbeği. hakkında bu kadar az entry girilmesine şaşırdım. halbuki ne kadar manalı.

beraent

sıcak yaz aylarında serinletici özelliğiyle insanın içini eriten şekerli, asitsiz içecek. uuu beybi. *

jolieist

en az angelina jolie kadar duru bir güzelliğe sahip, bakışlarına hayran olduğumuz ulu yazar. bu güzelliğine kayıtsız kalamayıp, kendisinden benim fotomodelim olmasını istiyorum. *

beraent

pala bıyıklarıyla gözümü korkutmaya çalışan kişidir. al dedi çocuklarını al dedi çocuklarını istiyosan dedi kendini dedi al kendini dedi git dedi nerde kalırsan kal dedi bana. 

beraent

sayesinde şiki şiki baba cd'sine sahip olduğum süpersonik yazar. çok seviyorum kendisini, kral kişi. *

beraent

beşiktaş fetişisti yazar. içten içe nefret duygularım kabarıyorsada şampiyonlukları hayırlı olsundur. *

enzeru

güler yüzlü, misafirperver, cici mi cici, bir o kadar güzel organizatör yazar. tam yanımdaydı, ev sahibi olduğundan çok oturup dinlenemedi, arada derede ettiğimiz muhabbet hoş oldu ama. kendisini çalıştığı yerde en kısa zamanda ziyaret edeceğim, sağolsun biz çıkarken kapıya kadar uğurlamayı da eksik etmedi. çok zarif ve hoş olan bu hareketinden, akşamdan dolayı ben ve +1im le kendisine çok teşekkür ediyoruz. *

iktidarsiz jigolo

düzenlediği zirvenin giriş, gelişme, sonuç ve bu arada gidişatını en iyi şekilde sağladığı için teşekkürü hak eden organizatör yazar. bileğinin hakkı, alnının teriyle işin içinden çıkmayı başarmıştır. ben ve +1'imle kendisine sevgiler, saygılar sunuyoruz. *

posee

(#4989360) ve sonunda kendisiyle sohbet şansı bulduğum yazar kişisi. öyle ki tam sohbet koyu giderken, sinema dünyasıyla ilgili engin bilgilerimi paylaşırken, kader ağlarını çoktan örmüştü; masamızda bulunan bir kadeh kırmızı şarap hunharca üstüme dökülmüştü. fekat bu olay muhabbetimizin sarsılmasına neden olamamıştı.* ne yaptık ettik konuştuk, güldük, eğlendik. bu yüzden güzel sohbeti için, kuzenim ve kendim adına teşekkürü borç bilirim. *

beraent

eski sevgili fetişisti yazarcan.

posee

kendisiyle pek sohbet şansı bulamadığım, ancak bir daha ki zirvede sohbet için ilk gözüme kestirdiğim yazar kişisi. * *

linka

acayip neşeli, sıcak kanlı ve çok güzel bir gülümsemeye sahip yazarcan. *

unutmayan

üç vakte kadar meşhur olacak yazar.