1. 1.
  trt2 de uzun yıllardır yayınlanan (hala devam ediyor mu bilmiorum), bizlere pop sevgisini aşılayan düzeyli program.
  4 ... arabaciarabayatasget
 2. 2.
  tam koltuğa yerleşip izliyim bari derken erhan konuk'un ilelebet sürecekmiş gibi sunduğu programın aslında bitiş anonsunu yaptığını ve siz tonlamasına şaşırırken onun evine vardığını anladığınız program. böylelikle yıllanmış trt sunucusuna da bok atmış oldum.*
  2 -1 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  artık saat 15:00'da bi hafta çıngırock bi hafta pop saati şeklinde yayınlanan program.**
  1 ... cikarinbeniburdan
 4. 4.
  senelerdir hala aynı jenerikle yayında olan müzik programı.
  ... oylumunelumune
 5. 5.
  zamanın popüler parçalarının kalburüstü olanlarını tanıdığımız ve sevdiğimiz yegane program idi. örneğin; şimdinin gençleri için pek bir şey ifade etmeyen brit pop'un en iyi örneklerinden 'it's a sin' parçası bazıları için çok manidar ve cazip ise sebebi bu güzide program ve tabii ilk anda akla gelmeyen daha niceleri...
  ... cryptic
 6. 6.
  jeneriğinde pet shop boys'un bir parçası çalan, ülkemizde mtv'nin olmadığı zamanlarda yabancı müzik hasretini gideren ve halen yayınlanan bir program.
  1 ... goksunv
 7. 7.
  jeneriğinde pet shop boys'un left me to my own devices parçası çalan, trt'nin kadim programlarından birisi.
  1 ... balsikeste baysungur
 8. 8.
  hala devam eden program.güzel parçalar çalıyorlar ama.
  ... miel
 9. 9.
  asıl amacının gençlere pop sevgisi vermekten çok istikararın ehemmiyetini öğretmek olduğuna kani olduğum trt klasiği. jeneriği herkes gibi beni de derinden etkilemiştir. kış güneşinde park bankında güvercin yemleyen yaşlıların üstünden kaykayla zıplayan hippi genci "vay ipne" söylemi eşliğinde hep ağzım açık izlerdim..hey gidi gençlik..
  ... thelastpatriot
 10. 10.
  az laf çok müzik anlayışını benimsemiş program.her tarza hitab etmektedir;birara yanlış hatırlamıyorsam radyo versiyonu da vardı sonra yabacı müzik olarak değiştirildi.
  ... d@nte