1. 1.
  ingilizlerden çıkabilecek en sevimli, en şeker, en sempatik insanlar.. 80'lerin başarılı müzik grubu..
  4 ... shalamar
 2. 2.
  chris lowe ve neil tennant'ın oluşturduğu, 80'li yılların popüler grubu. domino dancing ve it s a sin gibi hoş şarkıları vardır.
  ... jassemine
 3. 3.
  1981 yılında Chelsea'da başlamıştır bu ingiliz grubun hikayesi. neil tennant'ın anlaşılır ingilizcesi, chris lowe'in arka plan karizması hiç değişmemiştir yıllar boyunca. her bir şarkıları gramer derslerinde okutulacak kadar düzgün cümlelere sahiptir. please, actually, introspective, behaviour ve very albümleri şahsım tarafından "dadından yinmes" olarak yorumlanmaktadır. birçok listebaşı parçaları vardır. misal domino dancing, it's a sin, always on my mind, heart, what have i done to deserve this, west end girls... son albumleri 2006 ortası çıkmış olan fundamental'dir.
  ... cilegin karamele doydugu an
 4. 4.
  iki güzel adamın yanyana, açmadıklarını hissettiğimiz kapılarından mırıldanmalarıdır.dinlemelidir kendi yolundaki keşifte çocuklar.
  ... marsmars
 5. 5.
  gençlik yıllarında arkadaşları okuldan sonra gezip tozarken bu iki arkadaş hem çalışmak hem de güzel vakit geçirmek için bir evcil hayvan dükkanında vakitlerini geçirirlermiş bu sebeple arkadaşları "pet shop boys" adını takmışlar bunlara. ismi buradan gelir. yalnız sallamış olabilirim, bir zamanların efsane dergisi * blue jean'de okuduğumu hatırlarım böyle bişey.
  1 ... bendoktordegilimhekimim
 6. 6.
  yeni albümünün 23 mart 2009'da çıkacağı haberiyle sevenlerine müjde vermiş gruptur. her grubun devri vardır fakat Pet Shop boys gibilerin modası geçmemiştir, geçmeyecektir ve umulur ki bu albümde de bir it's a sin ayarında bir damar bulabileceklerdir. Seviyoruz ulan bu adamları *
  1 ... faithful lover
 7. 7.
  yeni albümlerinin * hit sarkisi love etc. ile yeniden gönüllerde taht kurmus efsane grup!
  2 ... boreas
 8. 8.
  vokalistinin sesini agalloch un clean vokaline benzettigim grup.
  1 ... cultman
 9. 9.
  80lerden günümüze uzanarak yeni yetme popçulara parmak ısırtan ingilliz Synthpop grubu.. Grubun ismi, evcil hayvan dükkanında çalışan arkadaşları dolayısıyla verilmiştir.. En sıkı parçaları It's a sin, Domino Dancing, Paninaro, Go West, In the Night, Always on my mind, That's my impression ve NewYork City Boys sayılabilir...
  1 ... baltimora
 10. 10.
  Son albümleri "Yes"te yer alan "beautiful people" ve "did you see me coming" adlı şarkıları bir başka olan, yılların eskitemediği elektronik pop grubudur. neil tennant'ın sesi hala aynı kailtede, helal olsun!
  2 ... faithful lover