bugün

Şu oyunu oynamayanlar olarak kaç kişi kaldık bilmiyorum ama dünyayı kasıp kavuşmuştur. Knight online, silk road, metin2 gibi halkı manyak edeceğe benziyor.
olduğum yerde gym yok pokestop yok ühühühüü diye ağlayan arkadaşlar artık sizinde ash gibi ananızla babanızla bacınızla ya da eşinizle vedalaşıp sırt çantanızı alıp köyünüzü terketme zamanınız gelmedimi.
Üsküdar da oynayan varsa beni bulsun mavi takım olursa iyi olur. Gym noktalarında hata mı anlamadım. Adamı tam yenicem 1 tırnak canı kalıyor ama aşağı inmiyor daha 3-4 kere denedim aynı olayla karşılaştım. işin pirleri bi bilgilendirebilir mi acaba?
Allahini seven şu oyunu nasil indirecegimi bi açıklasın. Play storeda bi sürü var hangisi amk. Bi mesaj ativerin.
Bugün 3 lvl birden atlayıp 9 lvl oldum ama anam agladı toplamda bi 10 km yol yürümüşümdür. 5 tane yumurta kırdım ve bu arada soran arkadaslara soyluyorum aynı anda birden fazla yumurta kırılabiliyor ve benim gördüğüm en yüksek yumurta 10 kmlik ama daha onu kırmak nasip olmadı. Ve ipucu olarakda sunu soyleyeyım her pokemonun gelıstırdıgınızde aynı seviyeye gelıyor yuksek cpli pokemonları elşnizde tutup gelıstırmenın tek avantajı daha az stardust harcatmaları oluyor. Bazen evrimin alt basamagındaki bir pokemonu elde tutmak daha karlı oluyor. Hesabınızı kitabınıza dogru yapın arkadaşlar .
Evin içinde yürümeme rağmen adam gitmiyor. Ne yapmam gerek acil yardım dışarı mı çok mu yürümem gerek.
herkesten gordum diye bugun bi indurio baktigim , iki pokemon bulacaz diye 3.5km yurumek zorunda kaldigim, trol oyun.dahada oynamam. lan ben omadar kardiyoyu spor salonunda yapmiyorum.
nearby'deki her 1 adımın 40 metre olduğu oyun.

bu 40 metre çevrenizdedir. ona göre hesabı yapıp sağa sola 40ar metre yürüyün. adım eksiliyorsa doğru iz üstündesinizdir.
gerizekali turnusolu.

he evet hee populer olana b.k atiyorum, cocuklugunuzdan beri bunu bekliyordunuz, 30-35 yasinda adamlar da oynuyor.

30-35 yasindaki adam bu kadar bossa benim sucum ne ?

evet psikolojik rahatsizligim var bu oyunla ilgili.

insanlarin bu kadar gerizekali olabilmesinden rahatsizlik duyuyorum.

biz de cocuktuk ama simdi elimizde telefon ile aptal aptal hareketler yapmiyoruz, essek kadar adam olmus ama sokakta telefonla aptal aptal hareketler yapan kisinin benim gozumde maymundan farki yoktur.

sonucta ikisi de muz pesinde kosuyor.

edit: puhaha mal degnekleri utanmasa kazandigi parayi yazacak, gerizekali ergenler yazin yazin guluyorum ben buradan.
iphone da yeni zelanda hesabı açıp indirilen oyun. Bende indirdim eksik kalmadım.
görsel
Hep mi zubat, zındık oyun?
https://www.youtube.com/watch?v=EQEsliySBQg
bu linkte adamın biri oyunu çok güzel anlatıyor
Hedef kitlesiyle çok doğal bir şekilde popülerlik yakalayan bir oyun.
Gerçekten mal turnusolü olan oyundur aynı zamanda. Lakin mal olan oyunu oynayan değil, bu oyunu oynayanlara laf edenlerdir. Bu parazitleri görmemizi sağlayan oyundur pokemon go.

Salak salak "gidin gezin dolaşın. Elinizde telefonla abuk subuk hareketler yapmayın." Yazmayın mnakoym. Sende o bilgisayarın, telefonun başından ayrılamıyorsun çünkü.

O entryi telepatiyle mi yazdırdın beynini tekmelediğimin hipsterı?
Popüler kültüre burun kıvırarak kendinizi sivriltmeye çalışmayın. Bir akıllı siz değilsiniz.
Bu oyunu oynamıyorum ama bizim evde charizard var galiba. Bu ne sıcak kardeşim.
dün akşam iş çıkışı 1-1,5km arası, bugün öğleden sonra 2,5 km, akşam da 4 km kadar yürümeme vesile olmuş oyun. ben bunda zararlı bi şey göremiyorum. kıçı bilgisayar sandalyesine yapışmışlar yorum yapmasın lütfen.
boş zamanlarında atom parçalayan bazı dangalakların zoruna giden oyun. boşmuşuz bu denyolara göre. bir de gerizekalı... çok şükür gelir düzeyim gayet iyi, işimi de severek yapıyorum. haftada en az 2 gece de dışarıdayım sosyal vaziyet de yerinde. yaş çok geçmeden becerebilirsem bir de yüksek lisans yapmak istiyorum. 2 gündür de pokemon go oynuyorum amk zoruna gidenin de zoruna sokayım.
bu sabah Bulbasaur pokemonunu poketopum kalmadığı için kaçırdığım oyun. Çok üzgünüm gerçekten.
Oynayanlar pek farkında değil ama dışardan çok komik görüntüler oluşturuyorlar.
oyunu oynayanlardan çok eleştirenlerin entryleri var başlıkta. size ne arkadaşım oynamıyosan geçer gidersin. ne dert ettiniz böyle kendinize.
bi atarlar bi giderler... herkes kendi işine bakabilir mi acaba. balbabalba...
oyun yüzüne sokaklarda caddeler de telefona bakan adamlar görüyorum.
araçları da umursamıyorlar.
çarpılıp bir iki kişi ölürse yasaklanır bu oyun!

ben böyle bir çılgınlık görmedim ya?
ios için nasıl yüklendiğini bilen varsa yeşillendirmesi ricasıyla.
Bir oyun.
(bkz: hayırlı forumlar)
içimdeki yugioh milliyetciligini ortaya çıkaran oyun. Ne zaman muhabbeti donse Ash Ketchum'a laf atıyorum ve dönen tartışmayı izliyorum baya keyifli. *
Her geçen gün kullanıcı sayısı artan oyundur.

Oyunu oynayanlara bir sorum olucak. Biz diyelim kırmızı takımız ve gym i kırmızı takımdan başka biri ele geçirmiş. Benim Oraya savunma koymamın bana getirisi nedir?
Anaları Kalk ekmek al dediklerinde mız mız yapanları sokakta piğaçu koştururken görmek şaşırtıcı.
ibadethanelerde savaşların ve her camide çarizar olması ve heryerde ratata olmasının kıl ettiği ama inanılmaz oyundur. yapan kişinin zekasına hayranım.