bugün

o kadar pokemon yakaladım bir tane su pokemonu bulamadım. ankarada yaşıyoz tamam da o kadar fıskiyenin de mi hatırı yok?
görsel
Biri evinin önünde zubat bulmuş.

görsel
android markette olmayan oyun. nasıl yükleniyor hacılar yardım edin lütfen.
siz kara cahiller bu oyunu oynaya durun ben oynamayacağım farklı olacağım hepiniz beyinlerinizi yok eden virüslere emanet ederken ben kitap okuyacağım. hahahaha.
Bu oyun ortalığı karıştıracak. Kesin bi boklar var bu işte. Söylemedi demeyin.
tr mağazaya gelmeden oynamaya başlamayaccağım oyun.
Tayyip oyun ile ilgili bir çalışma yapmış galiba. Oynamasam da okuduğum yorumlarda herkes camilerde daha fazla pokemon olduğundan yakınıyor.

bu oyundan bile insanı zorla din'e çekmeye çalışıyor olabilir.
poketopum bitti. ve yakınlarda pikaçu var diye gösteriyordu. kalbim dayanmaz dedim kapattım.
yarın bi pokestopa gidip açacağım oyunu.
Bugün düşük cpli olsa da squirtle'ımı yakaladığım oyundur.
Eskişehir istanbul arası otobüs kullandım.kaç saat boyunca yolda hiç pokemon yok işler kesat.
Allahim halk otobusunde yanimda ki cocukla sessiz ve sinsi bir kapisma halindeyiz.
Obezite'nin onune gecmek icin piyasaya surulmus oyun. Gobeginize strec sarip cikarsaniz jigglypuff cikiyormus benden demesi.
pokemonları yakalamakta zorlanan kişilerin poketopuna ihtiyaç duyduğu oyun. pokestoplardan aldığınız poketoplarınız bile bittiyse ekstra poketop almak için pokecoin yani oyun parası gerekiyor.

bu oyun paralarını kazanmanın da bir yöntemi var aslında. 21 saatte bir 100 coin'e kadar hilesiz hurdasız kazanabiliyorsunuz. şöyle ki:

https://www.youtube.com/watch?v=ynprH3Thky8
vs özelliğinin gelmesi gereken oyundur. onun dışında demin evde 304cp li marowak yakaladım çok mutluyum lan . *
(bkz: ingress for babies)
Lan olm çok iyi. Poke topları camiden topluyoruz. Yolda hızlı giderken çıkmıyor pek. Daha yeni 5. Seviye oldum. Biraz savaş yapayım.
kardeşimle gym ele geçirmeye gidiyoruz. gören de sanacak zigetvar kalesini fethediyoruz amk. *
Babamın kucağında Zubat bulduktan sonra sildiğim oyundur. Şimdi babama desem kucağında Zubat var diye, ne tepki vereceğini tahmin edebiliyorum.
(bkz: siktir git)
http://www.cnnturk.com/du...rarken-ceset-buldu?page=4
Ne kadar saçma Pokemon var hepsi Ankarada .

görsel
Bugün ilk defa teyzemin oğlunda gördüm bu oyunu. Bi çıkalım sigara tellenririz diye düşünürken. Aldı eline telefonu başladı yürümeye iki de bir durup bişiler yakalıyorum dedi. Baktım olacak gibi değil sikerim senin oyununu deyip devam ettim. Resmen işsizlik. Soruyorum bu kadar yakalayınca nolucak. Kamera açılacak canavarlar görüncek diyor. Derdinizi sikeyim kısaca.
AppStore da var mı bu oyun ? Bilen yazar arkadaşlar mesaj kutusunu yeşillendirirse memnun olurum. Teşekkürler.
aynı anda 2 yumurtayı kuluçkaya koyup koyamayacağımı merak ettiğim oyun.
Bayram ziyaretleri yüzünden bir tane bile pokestop veya gym olmayan bir ilçede oynamaya çalıştığım oyun.
Tabii siz şehirliler yakalayın en iyi pokemonları. (hüzünlü swh)
güncel Önemli Başlıklar