bugün

4.nesil yazar. hoşgelmiştir. *
dördüncü nesil bir yazar. hoş gelmiş.
(bkz: magazin kameramani) * hoşgelmiş.

ayrıca aramaya inanmalı. *
(bkz: poison girl)
selim arhan başlığında imla ve noktalama hataları olan yazar arkadaşımız.
dayanamıyorum bende yazıcam.

girmiş olduğu 41 entryle beni benden alan yazar. nesildaş yazar. hoşgelmiş yazar. hiç gitmesin yazar. bu an hiç bitmesin yazar.

toplam 3 tane artı oy alan entrysi var ve hepsinide ben verdim. diğer yazarların yollamış olduğu selamların yalanlığı burdan belli oluyor zaten. (zuhahaha... ulen harbiden baktımda topu topu üç defa artı oy verilmiş henüz. ama nickin altı doldu taşıyo.)

not: arkadaşlar ben bu kadar yazdım, hala özel mesaj gelmedi. sizden birine yollamışlığı var mı? bu kadar yazdık yani.. emeğe saygı ve rap please..

edit : ayrıca (#2452377)

edit 2: ayrıca buralar eskiden entry doluydu.
vay vay vay, hiç bir entrysini okumadığım halde müthiş yazın gücü olduğunu nicki dolayısı ile söylemek istediğim yazardır. hoşgeldiniz efem, hoşgeldiniz.
(bkz: bir abazanın günlüğü)
(bkz: bakıyorum abazalar toplanmış)
(bkz: bize kimse bu kadar ilgi göstermemişti)
(bkz: vay anasını)
(bkz: kız olmak varmış)*
(bkz: ayşe tatile çıktı)
him seven yazar.*
sözlügümüzün yeni magazin servisi. hayirlisi olsun. sayesinde ece erken kimle evlenmis, yasemin ergene kimle berabermis ögreniyoruz.

not: bacim aysun kayaci bosta miymis bi haber etsene.. *
ilk defa franz kafka basliginin altinda rumuzuna rastladigim ve basligini okuyunca tepkilere anlam veremedigim yazar. e ne var yani, mankenlerin basligi bos mu kalacak? hani her sey olacakti sozlukte? hani turkiye nin yansimasi idi buyuk sozlukler? biz buyuk bir sozlukte yazmiyor muyuz yoksa?
(#2465502) ~ ~
çizgisi belli olmayan, birbirine uzak konularda entryler giren yazar.
(#2466199) edith piaf dinliyormuş. daha ne olsun yazarı.
yalnız biraz daha objektif entryler girmesini diliyoruz.
nickinin sol frame'e gelme engeli kalkmış olan yazar.
tepkiler üzerine * magazinle ilgili entry girmekten vazgeçip,edebiyata yönelmiş yazar.*
forumanya, türkiyeforum, forumyaptıkolmuşmu tadındaki sitelerden 5 dakika önce logout olduğunu düşündüğüm yazar. hoşgelmiş.
noktalama i$aretlerinden sonra bo$luk birakilmasini öğrenmesi gereken yazar.
sözlüğümüzün yazarlarındandır. kendisini tanımam ama bugün nickaltına çok entry girileceğe benziyor. bende burdan bir rant elde ederim umuduyla yazıyorum.

(bkz: benim yazarım işini bilir)
(bkz: artık vurmayın öldü işte)
Bu başlık altında Moderatörlere 3 soru
1: Bunu kim Yazar yaptı?
2: Bunu neden yaptınız?
3: Yazarlık bu kadar düştü mü?.
Dünya'nın en yüzeysel insanları yazar oluyor...
Alın benim yazarlığımı kardeşim.
nickinin içinde "girl" olduğu için yakında sol frame'de "poisongirl(büyük bir sayı)" şeklinde görülecek yazar.

acımamak elde değil. nick seçerken yanlış yaptığını çok sinir bozucu yollardan öğrenecek.
nick değiştirmesi gereken yazar.

(bkz: space girl)*
ÜZERiNE NEDEN BU KADAR GiDiLDiĞiNi ANLAMADIĞIM YAZARDIR. BURADAKi 7 BiN KÜSUR YAZARIN HEPSi FORBES'UNDAN, HÜRRiYET'iNE ÇEŞiTLi MECMUALARDA YAZIYORLAR YA... BiR TEK BU YAZAR ARKADAŞIMIZ KURALLARI iHLAL EDiYOR...