bugün

hdp’li fatma kurtulan’ın iyi partililere söylediğidir.

görsel
meral momy hadi kalk sofra topla..
fatma kurtulan ın bugün iyi partiye yarın chp ye söyleyeceği manifesto sözleridir. evet..
Seçimden 3 gün önce apo tarafsız kalın diye bunlara emir vermedi mi?
kadın doğruları söylemiş.

mutlu musun meral hanım?
acı ama gerçek. evet.
kürsüye çıkarken muhtemelen gözlerini kapayıp çıkmıştır. çünkü az sonra arkasında kalacak olan ay yıldızı görünce sarımsak görmüş vampir gibi olurdu alev alırdı kürsüye çıkamadan..

"türkiye" büyük millet meclisinde konuşuyorlar. "türkiye" büyük millet meclisi. hani şu düşman oldukları "türkiye" cumhuriyetinin kimliğini taşıyan insanların sayesinde maaş aldıkları ve siyasi kimlik kazandıkları, kurucusunun ülkeninde kurucusu olduğu "milletin" meclisinde. sadece türklerin değil lazların, çerkeslerin, kürtlerin, muhacirlerin falanda meclisi.

nedir lan bu ayrımcılık yapma hevesiniz sizin ? lafa gelince türkler faşist ayrımcılık yapıyor. siz kimsiniz ? pkk nedir amk. siz kürt vatandaşları mı temsil ediyorsunuz pkk denilen örgütü mü. sizi kim ipliyor. siz söylüyorsunuz diye mi insanlar ona buna oy veriyor. temsil ettiğinizi söylediğiniz insanları insan yerine bile koymuyorsunuz. hem neden sadece iyi partiye laf sokma derdindesin sen ? doğuda en çok oy alan parti akp. maçanız mı yemiyor onlara bunları söylemek. yularınızı sıkarlar hemen dimi. muhalefete saldırmak kolay. hem iktidara şirin gözüküyorsunuz hem muhalefete sözde had bildiriyorsunuz. ne diyordu sizin osman baydemir denen şahıs ? hani bir lafı vardı. onunla sahneden uğurlamak lazım sizi. aslında oraya hiç çıkarmamak lazım ya seçimde barajı her şartta geçebiliyorsunuz zaten bir şekilde. çünkü oy verecek yaştaki seçmen sayınız fazla. ama onlarında gözleri açılıyor yavaş yavaş. bugün bir genel seçim olsa yüzde 5 i geçemeyeceksiniz. insanlar artık suratlarınızı bile görmek istemiyorlar.

aramızdaki pkk yandaşlarını huzursuz ettik gene ama yapacak bir şey yok gençler. göte göt diyemediğiniz sürece göt gibi yaşamaya mahkumsunuz.
0:00 1:21
beyni kurumuş çaycı bahçeliye sallamak kolay. mature boşnak meral bunu da cevaplasın.
bu açıklamayı kimin işine yarar ise onlar yaptırmıştır büyük resmi gördüm.

apo itinin mektubundan medet uman makarna kafalılar daha iyi bilir gerçi. hülooğ.

edit: paralı troller algı yapmaya çalışıyor, insanlar gitgide akıllarını kullanmaya başladı, yeni nesil yalan ve iftiralarınıza kanmıyor, nefret dili, torpil, iftira kaybetti, barış, şeffaf yönetim ve adalet kazandı, üzülmeyin sizler de herkes gibi çalışıp torpil olmadan işe girebilir, ihale alabilirsiniz. bizler sizlerin hakkını da koruyacağız.
Pkkya kimlik verip oy mu kullandırdılar saçmalamayın bir avuç itin çakalın partisi ni adam yerine koyup başka partileri (chp,iyiparti, saadet) karalamak aptalların işi millet artık kanmaz buna.
arkadaşlar samsun doğumlu olup 17 sene samsunda kaldıktan sonra ankaraya yerleşmiş, üniversiteyi balıkesir ve antalyada okumuş, evlenince batmana yerleşmiş biri olarak size kısaca özet geçeyim.
batıda tahmin edildiğinden çok daha farklı doğuda yaşam. herkes kürtçe konuşmakta, her yerde kürtçe tabelalar yer almakta. ama durum sandığınız gibi kürt=pkk muhabbeti değil. benim eski entrylerimi kontol ettiğinizde bende kürt düşmanı bi insandım bunun en büyük sebebide pkk yüzündendi. hatta en iyi kürt ölü kürt diyordum. fakat 1,5 senedir burdayım şuanda ve kürt olup pkkyla ilgisi, alakası olmayan o kadar çok insan mevcut ki. bunu doğuda yaşamadan kimse anlayamaz, anlanması da pek beklenemez.

tanım : mecliste fatma kurtulan'ın iyi partiye söylediği cümledir.
ben iyi partili olsam bu sözlerden sonra vallahi billahi utancımdan kafamı toprağa gömer sonra da bir daha çıkarmazdım..
Geri zekalı bir inssn söylemi.
Bunu hakaret olarak değil de zeka seviyesi açısından belirtilmiştir.
Eğer PKK oyları ile koltukta oturan biri olsaydı şu an apo ve Osman Öcalan'ın dediği olmuş istanbul büyükşehir belediye başkanlığı koltuğunda imamoğlu olmazdı.

Üstelik bu seçim de özellikle görülmüş ki PKK spo vb bebek katili insanlık düşmanları Kürtlerin üzerinde etkisi etkisi artık yok olmaya başlamıştır.
Tabi ki biri aptallık yapıp Kürtleri PKK kucağına atmaz ise...
https://t24.com.tr/haber/...i-ya-2-kez-gitttim,827176

https://www.dw.com/tr/iyi...yla-reddedildi/a-49448553
kaynak götüm gazetesi olmasına rağmen. hatalı bir söylemdir. hdp ye oy verenler pkk lı değildir. hatta herkesin eşitliği konusunda silahlı mücadeleye karşı olanlar, siyasetten hala umudu olanlar hdp ye oy vermiştir.
Şov.

Genel resme baktığında türkiye de siyaset anlamında “koltuga” oturan herkes o güruhtan oy almıştır. “Kürt kardeşim” ve “bölücü hain” ikilemi işte sana oy verip vermediğine göre.

Mal mal konuşmanın alemi yok hakeza bir belediye seçimi baz alınarak hele ki.
bu iyi partililer yakında kucak dansına başlar..
kürtlerden oy devşirmek için interpol tarafından aranan osman öcalan'ın trt'ye çıkarılıp röportaj vermesine laf edemeyenler gitsin az ötede oynasın, duyar kasmasın.
bak ne diyor ?????

https://www.youtube.com/watch?v=9Fvu-jjNN0g
Şimdi bu pkk borazanı karıyı niye bu kadar ciddiye alıyorsunuz?
Ciddiye alınacak birisi varsa oda adamın kralı "Yavuz ağıralioğlu" dur.oradaki bütün MHP'li mv ler bir ağıralioğlu etmezler.
Doğru söylüyor kendine Türk milliyetçisi diyen iyi parti seçmeni düşünsün bundan sonrasını vicdanı nasıl rahat mı?
En son bu söyleme +800.000 kişinin başı girmişti ama belli ki daha çok istiyorlar. Siktikçe coşuyor ak kafalar.
Seni bak nereye oturacaklar. Terörle arasına mesafe koymuş kürt kardeşlerimi ayrı tutuyorum. Ama bunun gibi Pekaka borazanlığı yapan ne kadar terörist varsa bir gün toprağın altına oturacaklar.

https://youtu.be/PaukzGRbK-s
Bu zaten sır değildiki Arif olan anlar.
sözde milliyetçiler patladı.