bugün

entry'ler (83)

hz isa nın ikinci gelişi

daha öncede mi gelmiş?

n11 deki kaşe kaban ilanındaki model

manken 9/10
mont 7/10

sözlük yazarlarının dizi tavsiyeleri

(bkz: wilfred) usa versiyonu

yazarların favori kahve tercihi

menengiç, misto

30 aralık 2019 misvak karikatürü

bir gün vatana ihanetten yargılanmaları ümidi ile.

mansur yavaş benden 25 milyon rüşvet istedi

kaynağa bakar mısın ya :D sabah gazetesi.

yerli otomobile isim önerileri

yertürk.

(bkz: göktürk)

kemalistler sadakaları nereye verir

niye sadaka verelim? burs veririz yardımda bulunuruz. sen bir kitaba bağlı kalacaksın diye arap geleneğinde mi yapmak lazım yardımı.

kemalistler camiye girmesin

hakikaten giremeyelim. hatta bizim vergiler ile imamlara cami yapımlarına falan para gitmesin. hatta tesettürlü kadınlar cip alamasınlar o paralarla. acilen yasalaşmalı.

en iyi dizüstü bilgisayar markaları

lenovo'nun tepede olmasının sebebi firmaların thinkpad kullanması için sağladığı kolaylık. lenovo iyi marka ama 1 numara olduğunu sanmıyorum.

2002 öncesi sonrası kıyaslaması

"14. ak parti döneminden önce; günlük 4,3 doların altında harcama yapanların sayısı 19,5 milyon iken 2015’te 1,2 milyon kişiye düşmüştür. bugün bu sayının sıfıra yaklaştığını tahmin ediyoruz."

ahahah bunu açıklamaya utanır insan bir de övünmek için yazmış. tahmin etmeye gerek yok kesinlikle bugün bu sayı sıfır olmuştur. aranızda evden adımını dışarı attıktan sonra 4,3 dolar (25 tl) harcayarak günü geçirebilen var mı?

sanat diye yutturulan şeyler

görsel
muz ulan muz..

allah ın bilinmek istemesi saçmalığı

sene 2020 oldu. hala mimar diyor zanaatkar diyor yemek diyor.. en komiğide, sakın allahın sonsuzluğunu düşünme yoksa dinden çıkarsın savsatası var ya. beynini kullanabilmek günah * ne güzel söylüyor araplar, "türkler, arapların gölgesinde yaşayan bir millet. bizim dinimizi, bizim adetlerimizle yaşıyorlar."

ekrem imamoğlu nun alkollü ve şatafatlı sofrası

senin cebindeki paralarla yemiyorsa problem yok. bu kötü yorum atanlar hakikaten fanatikçe havlayan cahillerden başkaları değil.

cia ye göre türkiye nin 2040 yılındaki haritası

cia osmanlı ocakları mı paylaşmış?

erkek üçüzlere isim önerileri

-şafak

-tan

-doğan

4.çocuk olursa

-güneş

karabük üniversitesi araştırma görevlisi ilanı

yakında çıkar kokusu. başvuru sonucu kimin seçileceğini heyecanla bekliyorum. kız ise kapalı olduğuna hayatımı basabilirim.

kurtlar vadisi pala

kimsin lan sen? mafyaya sızmışsın bana yutturamazsın.

heijan dünyanın en iyi rapcisidir

öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar ben dj dikkat.

sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkı

guillaume grand - toi et moi.