bugün

aptallar için konusu din olan bir komedi filmidir. adam gibi izleyenler için milyon tane ders çıkarılacak filmdir.
Deizm deizm deizm diye bağıran film. Başka bir sürü derslerde var. Agnostik olarak beğendim, çok beğendim, sıkmadan izletiyor. Ailenize izletebilirseniz sorgulamalarını istiyorsanız.
mmorpg tarzı oyunlarda oyuncu katili anlamına gelmektedir.

siz güzel güzel yaratık kesip görev yaparken yüksek levelli bir şerefsiz gelir öldürür sizi (pbe sever'lar hariç olması lazım). e tabi sizin leveliniz arttıkça siz de gidip düşük levellileri öldürmeye başlarsınız falan. böyle sürer gider bu hikaye.

siz siz olun, bu döngünün devam etmesine izin vermeyin. bırakın biraz zevk alsınlar, soğutmayın adamları oyundan. yeri geldiği zaman pvp alanlarda savaşırsınız zaten.
görsel
görsel

mü-kem-mel bir filmdir, aamir khan yine yapmış yapacağını. cesur adam çok cesur ..
din tüccarlarının izlemekten korktuğu filmdir. Bir aamir khan klasiğidir.
aamir khan'ın süper filmlerinden biri. bollywood gerçekten son 5-6 yılda çok önemli mesafe katetti. biz hala ...
din sorgulamasına dair güzel film. filmin çok cesur bir yaklaşımı var. tavsiye edilir.
(bkz: primary key)
Deistlik propagandası mı yapıyor bilmem ama dini kullananları çok güzel elestirmis bir film. Amir yine konusturmus oyunculugunu. Fakat senaryoda bazi aciklar var gibi geldi. Görmezden gelinebilir yine de.
(bkz: peekay)
cahil ve provakatör hintiler tarafından posterleri yakılan, sinema salonları basılan ibretlik film.

görsel
Son zamanlarda izleyipte beğendiğim nadide filmlerden bir tanesi. Tavsiye edilir.
Silkroad online adlı oyunda katil mod. Bu modda kırmızı görünürsünüz ve size saldırabilirler.
yeri geliyor kahkahalara boğuyor, yeri geliyor duygulandırıyor. ancak mesajı çok güzel işlemişler, başarılı.
Online oyunlarda people kill denilen olay. Yolo olarak girip 3 4 kişiyi 1sotlama olarakta bilinir ysni bir çeşit kesme kısaltması.
ülkemizin durumunu özetleyen bir film.
--spoiler--
"Bir tane tanrı yok, iki tane tanrı var.
Birisi sizin yarattığınız, diğeri bizi yaratan...
--spoiler--

din üzerine güzel eleştiri yapılan aamir khan filmi.
hayatımda izlediğim en güzel filmler arasında yer alıyor. gerçekten izleyen kişinin bakış açısını değiştirir bu film.
'tharki chokro' şarkısına ve klibine tav olduğum film.

Din tüccarlarını güzel bir şekilde eleştirmişler. Keşke ülkemizde de bu tarz filmler çekebilenler ve ders çıkarabilenler olsaydı.
bu kadar entry sonrasında filmin konusu hakkında yorum yapmayacağım ama ilk kez bir hint dansını bana sevdirmiştir.
bollywood'a ön yargılı olmamın başlıca sebebi, türü ne olursa olsun, oyuncuların bir anda saçma sapan dans etmesine sinir olurum. Ancak bu filmde bunu dozunda ve o kadar güzel yedirmişler ki keyifle izliyorsunuz.
Guzel bir hint filmi. Izlemeniz tavsiye edilir.
(bkz: Kalashnikov PK)

görsel
bir k daha gelirse orospu çocuklarının terör örgütü olarak anlaşılır.

edit: eksileyen bir orospu çocuğu var.
3 idiout'u izlememiş biri olarak bu filmi çok beğendim. Düşündürürken eğlendiriyor. Hatta izleyeli 3-4 ay olmasına rağmen hala aklıma gelen repliklere gülümsüyorum.

Herkesin dediği gibi hareket eden arabalar, yanlış numara espirisi, sarı kask olayı, prezervatif i elinde sallaya sallaya herkese 'bu senin mi' diye sorduğu sahnedeki diyalog, 'gerçekten miiii' sorusunun geldiği anlamlar beni gerçekten hala gülümsetiyor.

Bak yine güldüm.
biraz önce izlediğim ve oldukça başarılı bulduğum filmlerden biridir. konuyu oldukça uzun tutmalarına rağmen hiç sıkılmadan izledim diyebilirim. hint filmlerinin genel özelliği uzun sürmesi. filmin yarısı şarkıyla geçiyor zaten o kadarlık da olsun. ne de olsa aamir khan yapınca tam yapıyor. tüm yaptığı filmlerin hakkını fazlasıyla veriyor. tavsiye edilir.