bugün

entry'ler (126)

sözlükte varlığı hissedilmeyen yazarlar

Uzun süredir sözlüğün varlığını unutmuş benim gibi yazarlardır.

en güzel aşk yaşanamayandır

Gerçekten aşık olmamış, elde edemediği şeyi takıntı yapmış kişi söylemidir.

hiçbir yiyecekte zayıflığın verdiği tadı almadım

höf yemek yemek güzel, yeyip kusmak kötü.

ateistim ama reis e aşığım

stockholm sendromu.

allah espri yapabilir mi

en başından beri kara mizahtan çok hoşlanır.

erkek kankaya sarılınca ereksiyon olmak

kanka ayağı ... ayağı dedirten olaydır.

yazarların çocukluk şarkıları

Hey missbon kahveli karamelli, hey missbon çok çok çok lezzetli, sen de ye, hiç durma var bu keyfe, dışı çıtır içi kıtır onu yiyen kıpır kıpır. hey missbooon rakipsiz bonboooon diye sözleri olan şarkıdır. sonra bu çocuk niye şeker manyağı.

denize işemek

denizde durdukça yapasın geldiği eylemdir. su içmesen de çıkana kadar sürekli gelir o çiş. yapılınca bulunulan konumdan hızla uzaklaşılır.

bir insana olan aşkınız ne zaman biter

Başka birine aşık olduğunuz zaman ne yazık ki. zaman her şeyin ilacı ve aşk acısı zamanla kayboluyor tabii ama ne kadar azalsa da yeni birine aşık olana kadar tamamen bitmez, çok az da olsa kalır da eskisi gibi etkilemez.

cinsel yaşamını arkadaşlara anlatmak

kadınlarda pek bir sıkıntısı olmayan ama erkekler için sakıncalı bir durum. şayet erkekler genelde tabii bu konuları konuştuğunda arkadaşları bu olayı kendi fantezi dünyalarında malzeme yapıyorlar.

çocukluk yıllarına dair en büyük zevk

her şeyin yeni olması, düşündüğünü direk söylemek, her yerde osurabilmek.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

Hazırlıkta eğlenebildiğiniz kadar eğlenin, alanda imkansız oluyor ne yazık ki. ilk sene yurtta kalmak ortam için iyi olabilir. topluluklara üye olun, çokta fazla beklentiye girmeyin.

pk

Deizm deizm deizm diye bağıran film. Başka bir sürü derslerde var. Agnostik olarak beğendim, çok beğendim, sıkmadan izletiyor. Ailenize izletebilirseniz sorgulamalarını istiyorsanız.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Şu aralar bir aşırı mutlu bir mutsuz iki uç noktada ki durumdur. Her yere birisini anlatasım vaar.

bu ülkede kadın olmak

Genelde var olmamaktır, hatta daha da kötüsü kışkırtıcı bir simge olarak görülmektir, şanslıysan dişini tırnağına taktığında azıcık anlam ifade edebilmektir. Her halta suçlu olarak ilk sana bakılması, senin sorgulanmandır. Kadın olduğunu ve hatta insan olduğunu unutmaktır. Daha da uzar gider.

roman karakterine aşık olmak

Küçüklükten beri arada hala yaşadığım şeydir. Kitap bitince hayatta bir boşluk olur, günlük aşklar sıkıcı gelir bir kaç haftaya normale dönersin.

evrim teorisi

Kim ne derse desin bilimsel bir gerçekliktir. Bilimsel bir teoridir, hipotez değildir.

sözlük yazarlarının hayatlarının fon müziği

sürekli her yere geç kaldığımdan move bitch - ludacris. işimle ilgilenirken Alex Renart - Tempete De Fables.

sözlük yazarlarının isminin son üç harfi

len. arkadaşlarda neden lan yerine len dediğimi soruyordu şuan bağlantı kuruyorum.

tüm dünyanın rte ye hayran olduğu gerçeği

yaşadığımız dünyanın değil koyunların düşlediği hayali bir dünyanın gerçeğidir.