bugün

Pıtbull'un kliplerinde %80 kız %40 dans %90 ritim %0 saç.
şarkılarından çok klipleri ile ses getiren çapkın şarkıcı.

(bkz: böyle şeylere gerek yok mıke)
derdi nedir kimsenin anlayamadığı şarkıcı. her şarkısı bir öncekinin devamı gibi, aynı gibi gibi. ve kimse de demiyor ki aga bu nedir?
ajdar'ın parçalarıyla taşşak geçen bilinçli dinleyicinin
elektronik müzik rap salatasında bolca tuzu bulunan bu dahiyi dinlemesine anlam veremiyorum. ilk rap yapıyordu kendi yerelinde möhim bir adamdı
sonra müzik endüstrisi elektronik ögeli rap parçalarına kaymaya başladığında bu adamı çıkardılar tepeye
pitbull ne amına ki?
sabun köpüğü ve onun parçalarını dinleyen ekseriyetle moron tipler.
dün 35 günlük yavrusunu barınaktan alıp sahiplendiğim hayvan türüdür. gayet afacan ve sevimlidir. sevgi dolu ellerde * * yetiştirildiği takdirde bir golden'dan çok da farklı olmayacaktır.
1 aylıkken evin her noktasına kaka ve çiş yapabilen hayvandır. hani o tatlılığa rağmen dövesiniz gelebilir, yapmayın. *
ruh sağlığı yerinde olan hiçbir insanın beslemeyeceği anasını siktiğiminin bir köpek cinsi.

http://www.youtube.com/wa...7TAOg&feature=related

edit: ama durun, sevgi dolu bir ortamda yetiştirilince sikimizi taşşağımızı koparmıyormuş(!). koduğumunun ibneleri sizi!
köpeğin manyağıdır. bunun içgüdülerini dizginleyebilenlere lafım yok ama manyaktır işte.

Not:köpekten bahsediyorum, şarkıcıyı tanımam, etmem.
anasını siktiğimin, ruh sağlığı yerşnde olmayan insan cinsi tarafından yaratılmış köpek cinsi.
yemin ediyorum aşağıdaki videodaki pencereden bakan adam olsam yine tırsardım o it gelir üzerime atlar mı diye.. o derece..

http://www.youtube.com/watch?v=_R0W5YpoF_s&feature=related
videosunu açamadığım köpek türü, gece gece hiç gitmiyor ya. **
son düeti dance again olan şarkıcı. açıkçası yaz öncesi daha iyi bir şey beklerdim kendisinden. yaza istanbul'da ayrıca.
30 haziranda istanbula geliyor. nayer ı da alıp gelsin. mohabbi nayah pidbül fayah, namelerini duymak istiyor bu millet.
1 it cinsi olanı vardır, sıçar bırakır.
2 şarkıcı cinsi olanı vardır yalnız şarkı söyleme fobisi vardır.
3 florya'da insansavar cinsi olanı vardır ilk gruba girdiği düşünülmektedir.
kel, sürekli gözlük takan, etrafında kızlar olmadan tek bir klibi olmayan rap sanatçısıdır. haziranda istanbuldadır.
katil köpek olduğu düşnülse de yetiştirme tarzından kaynaklanan agresifliği olan köpeklerdir. bebekliğinden beri bir köpeğe saldırgan olmayı öğretirsen, biraz da doğasında varsa olur yani.

benim köpeğim golden retriever, diğer goldenlardan farklı olarak bahçeyi koruması için yetiştirdik geçenlerde yoldan geçen koyun sürüsünün içindeki bir koyunun kuyruğunu ısırdı mesela. bir golden dan böyle bir agresiflik bekler misiniz? benimkisi öyle ama.

çünkü küçüklüğünden beri bir şeyleri koruma görevi verdiğimizden hayvan istese de uysal olamıyor amk.
Serdar ortaç'tan sonra en itici 2. şarkıcı olabilitesi yüksek insan.

Her klipte en az 10 kızla garip danslarda bulunması ,
Sürekli takım elbise ile dolaşması,
gözlüğü takınca çok havalı olduğunu sanması,
sürekli olarak kaşını kaldırıp bakması itici olmasında büyük önem taşıyor.
holywood'da düet yapmadığı şarkıcı kaldı mı acaba diye düşündüren insan.
zaman geçtikçe tam bir piyasa şarkıcısı olan müzisyen. revaçta kim varsa onunla şarkı yapmayı hobi edinmişe benziyor.

yakında cansever'le feat atarsa şaşırmam. don lastiği gibi her yerden fırlıyor amk.

--spoiler--
mistır tri o feeev
--spoiler--
hiçbir şey yapmadan ünlü olmuş şarkıcılardandır. ama işi biliyor adam. ünlülerle yaptığı düetler sayesinde bu kadar tutuluyor.
yine bir çocuğa saldırmış.
http://www.posta.com.tr/3...gmus.htm?ArticleID=118884

işte bu yüzden pitbull'un yasaklatılması lazım. yüzlerce kez bu tip köpekler insanlara saldırdı, yaraladı, öldürdü. tamamen kontrol dışı bi tür. zaten dünyanın ek çok ciddi ülkesinde de yasak. nedeni muhtemelen "insan hayatına verilen değer" ile ilgili.
canı sıkılınca düet yaptığını düşündüğüm başarılı şarkıcı.
ısırdımı kafasına pompalı tüfekle ateş etsen dişleri kalan köpektir.
sahibi tren raylarında düşüp bayılınca karşıdan tren gelirken sahibini raylardan çeken, fakat bir bacağını kaybeden köpek cinsi.
http://www.lifewithdogs.t...m-path-of-oncoming-train/
Pitbull. Chris Brown. iğrenç bir klip.

Hayatımda gördüğüm en kötü üçlülerden biri.

Gel gör ki International Loveı dinlemeye doyamıyorum. Üst kattan kovacaklar yeminlen.

Elektronik müzik gerçekten tekrar diriliyor mu ne*.