entry'ler (291)

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

-hangi bölüm?
-metalurji ve malzeme mühendisliği
-hıı olsun ya oda iyi , 2 yıllık mı o?

iç ses: bana bak senin ağzını burnunu dağıtırım madem bilmiyosun ne b.k atıyosun

(bkz: yeter)

ayrıca :

-hangi bölüm?
-metalurji ve malzeme mühendisliği
-eheheh hava durumu mu sunacan?

yıldız teknik üniversitesi

Yeni okulum. Davutpaşa hak ettiği değeri sözlükte görememiş. Hala yapım aşamasında hala inşşatlar var ama orta bahçe-fen edebiyat ikilisi durumu kurtarıyor. En kötü yanı girişten merkeze 2 km yokuş yukarı yürünecek olması ve inşaatları. onun dışında gayet hoş.

yaran yanlış anlamalar

Abdi ipekçide galatasaray banvit 2.maçında

cimbom gol gol gol bizim için banvite de gol gol gol ! anlayıp , basketbol maçında ne golü lan ? düşüncesi ile söylemeye başladığım tezahuratın cimbom koy koy koy bizim için banvite de koy çıkması.

pek yarmadı ama baya utandırdı

gs nin 4 üncü yıldız yüzsüzlüğü

Bir şeyi araştırmadan anlamadan dinlemeden ortaya atılan, şampiyonluktan uzaklaştıkça nereye saldıracağını şaşıran, galatasarayı nasıl kirletebilirim düşüncelerini barındıran yazar söylemi.Haber başlığı okuyup başlık mı açılır ya bi içine gir oku demi.Sonra neden eksi veriyorlar?

zamunda

Üyeliğimin bulunduğu enfes torent sitesi.
istediğiniz istemediğiniz her program,film,dizi,oyun mevcut.
Yok yok neredeyse.
Tek sıkıntı türkçe pek bişey bulamıyosunuz.Başka sitelerden filmler için altyazı yada dublaj indirmek gerek o biraz kötü. altyazıyla sahneleri tutturmak zor oluyor.

9 nisan 2013 galatasaray real madrid maçı

Turu geçemediğimiz için zerre kadar üzülmediğim maç.
Biz böyle oynamaya devam edelim, dünya basını realle dalga geçe dursun şimdilik bana yeter bu.
Drogbanın o mükemmel golünden sonra yaşadığımız umut varya o umut o bitirdi bizi bence dün. 70-80 arası yaşadığımız gurur ve heyecan yetti bi kere. 3 golde mükemmeldi, 2.yarı harika oynadık.Şimdi doğru konuşalım realli futbolcuların 3-1 den sonra ki yüz ifadelerini barça maçı hariç hangi maçta böyle görebilirdiniz?
Hepsini geçtim sabrinin asisti neydi öyle?

iyi ki galatasaraylıyım be dedirten bi maç oldu kısaca.

Ayrıca ronaldonun o joleli kafasını kırarım adam olsun , reyize iyi davransın

ygs 2013

Bol bol sallayan uludağ sözlük yazarları yüzünden moralimizi bozan sınav.
Maşallah herkes ilk 1000 e girmiş anlaşılan

ygs 2013

Sınavda ne yapacağımı değil de çıkışta ne yapacağımı düşündüren sınav.Herkes arayacak herkes soracak nasıl geçti nasıl geçti? ımm senin ki kötü mü geçmiş bizim komşunun kızı var kolaydı demişti diye yaşlı kadınlar türeyecek.

Son iki gün kala öyle bi kıvama geliyorsun ki böyle amaan bi soruyu da yapmayıvereyim ne olacak deyu.Sanki her soruyu çözüyormuşum gibin.

Tahminler matematiğin zor olacağı yönünde

sokakta fakir görünce hıçkırıklara boğulmak

(bkz: Esra erol)

http://www.hurriyet.com.t...agazin/haber/12520970.asp

34 beden

Sanıldığı gibi bi deri bi kemik , iğrenç duran çocuksu bi beden değildir. Kilo olarak da çok düşük olmasına gerek yok. 1.70 boylarındaysanız 48-49 kilo oluyor. Eskiden pek bulunmazdı xs ama artık neredeyse her markada bulunabiliyor.

15 şubat 2013 akhisar bld spor galatasaray maçı

Drogbanın girmesiyle çıldırdığımız maç.
Tribünler ayaklandı , uykumuz kaçtı , drogba çoştu..

15 şubat 2013 akhisar bld spor galatasaray maçı

Uyku getiren maç.
Hiç bi heyecan yok herkes gelen topa kafa vurup başka tarafa gönderme çabasında.

10 şubat 2013 galatasaray mp antalyaspor maçı

Sabri sarıoğlunun coştuğu maç.
Alışık değiliz sabri reyiz ne yapıyorsun?
Ayrıca o tribün şovlar o tezahuratlar neydi öyle? Evde bu kadar gümbür gümbür hissediyorsak stad nasıldır kim bilir. Tebrikler Galatasarayım!

Edit: Drogbanın tribünleri telefonuyla çekmesine ne demeli ?

pink

Canlı performansına hayran olduğum şarkıcı. Bu nedir arkadaş? http://www.youtube.com/watch?v=y_XCuEFX3XQ +uludağ sözlük video ya eklensin
Hem şarkıyı söyleyip hemde o dansı yapmak herkesin yapabileceği bir şey değil.

uykusuz

Hiç bi bok bilmeyenlerin cool görünmek adına kullandığı dergi.Uykusuzun u sunu bilmezler bir kere açıp okumamışlardır, otisabi desen aptal aptal bakarlar ama tüyap zamanı geldiğin de '' ııımm uykusuz, çok severim harika bilmem ne diye her yere yazarlar, söylerler. Böylelerini görünce deliriyorum resmen. Abi bilmiyosun bilmiyorum de ordan burdan arakladığın uykusuz poşetleriye fotoğraf çektiriyorsun, ne yani bu. Aslında görünce bu tipleri bi isim sallayıp okuyo musun bunun karikatürlerini diye soracaksın herkesin içinde evet demesse neyim. Gene sinirlendim bak.

sözlük yazarlarının itirafları

Sürekli twitter da ''kardeşlerimde partideyiz ,biz harika dostlarız , @.. @.. ile birlikte parti de '' tarzında tweetler atan, acayip sosyal olduğunu bizlere anlatmak isteyen bir kız ''ortam delisi'' insanlardan yakınıyor.

Birisi karikatür dergileri olmadan yapamayacağına dair şeyler yazan, hayran olduğu en az 2 sanatçı/futbolcu bulunan , şu aptal clark kent gözlüğünü takınca acayip marjinal gözüktüğünü sanan biri. Aslında 1 tane bile karikatür dergisi almamış , nerdeyse hiç okumamış özenti bi insan. Bunu biliyorum çünkü yakından tanıyorum ayrıca karikatür dergisinin adını da yanlış söylüyor.

Bi tanesi annesinden babasından kendisine empoze edilmiş siyasi görüşü ölümüne savunuyor. Bu belki kötü bir şey olmayabilir ama senin bi aklın yok mu? Önce bir araştır enine boyuna sonra savun neyi savunuyosan.

Diğeri kendisini din konusunda yetkili kişi sanıyor. o yapılmaz günah , şu yapılmaz kesinlikle günah.

Bi tanesi acayip ırkçı. Herkesin insan olduğunu kavrayamıyor.

Hepsine en ağırından küfretmek istiyorum böyle ağız dolusu.

He iyi yanları yok mu hepsinin ? Sürüyle. Kimsenin mükemmel olmadığını da biliyorum.

Ayrıca çok malım beni burda kimsenin takmayacağını bildiğim halde kendi kendime sinirlenip yazıyorum.

galatasaray

34 haftalık maratonu lider bitirip , play-off ta şampiyon olan harika takım.

Dışarda olmak istiyorum, bayrak sallamak istiyorum,muslera yı öpmek istiyorum.
Sonunda hakkettiğimizi aldık , hakeden kazandı!
Galatasarayım sen çok yaşa .

o meşhur swf yi paylaşmak istiyorum:
http://inciswf.com/390inciy6134103.swf

öğretmenlere takılan lakaplar

Ortadoks Hilmi.

Dinle ilgili bi konu açınca kızan bir hocaydı ne akılsa ortadoks demişiz adama.

maçtan sonra kaybolan galatasaraylılar

Yanlış olan önermedir.

Kaybolan mı? Hala buradayız, her zaman olacağız.

22 nisan 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

Fenerbahçenin 2-1 kazandığı maç.

Helal olsun kazandılar bir şey demiyoruz , sürüyle gol kaçırdık falan da ben bu fenerbahçelilere bu kadar ne oluyor onu anlamıyorum.

Tweetterda her 10 saniyede 20 tweet atma özelliğine kavuşuyorlar bi anda. Bizde kazansak bende sevinirdim çok twitter a yazardım falan ama
-oros*ucocugusun galatasaray ! ne yani şimdi? Sonra bize küfrediyolar oluyor. Abi kazanmışsın işte daha ne istiyorsun düzgünce sevin. Bide bunu yazan kız. Başlayacaksın ta senin.. diye, hayır küfür etmek istemiyorum. Kazandıysanızda adabınızla sevinin .