bugün

Ben saçlarımı maşa yapıp döpiyesle giderim şahsen.
Ciddi kadın her yerde ciddi kadındır. Kırmızı rujumu unuttum. Onsuz olmaz.
Kapalı bir üst ve dar paça pantolon olabilir. Agaçsız alanlarda güneş çok yakabilir. Geçmişte annemin göbek deliğine kene yapışmıştı piknikte. Eve geldiğinde farketmişti. Şimdikiler zehirli olabiliyor bir de. Kapalı da giyinseniz gelebiliyorlar. Dikkat etmek lazım.
Normal gömlek pantolon giyecen.şalvarda olabilir.
çuval giyin.
çizgili pijama. eğilince çatal görünecek şekilde. kahverengi hela terliği yeterli.
--spoiler--
Buraak hadi babacım. seliiinn daha ne yapıyorsun? çocuklar hadi güneşe kaldık alo. Hanım şunlara bir şey desene... Siz bir daha piknik istersiniz...

görsel

--spoiler--
Sweat+ kot pantolon. Sıcak bir yerde yaşıyorsanız kot yerine yumuşak ve ince kumaştan bir pantolon. Güneş kremi+ hafif makyaj. Bir de güneş gözlüğü.

ideal piknik kombini tamamdır.
şort ve tişört tabikisi.
Et çok pahalı mangal piknik zor bu devirde.
Çorabı pacaya kadar çekin. Kene gelmesin. Kapali giyin böcek sokar diyeceğim, sonra vay kıyafetimize karıştı dersiniz.
Gri eşofman, oversize beyaz tişört giyilir. +50 faktör güneş kremi sür bol bol ve sık sık.
Malum biz şehir yerinde piknik yaptığımız için ben genelde çiçekli, böcekli elbiseler giyiyorum. Saçlarımı salıyorum, makyaj yapıyorum. Baya şıkır şıkır giyiniyorum. Daha doğayla iç içe olsam sanırım çorabı dizlerime kadar çeker eşofmanın paçasını içine sokuştururdum.
ÇAtakta batakta dolaştığım için eski ayakkabı ve uzun kollu gömlek giyerim.
giden gider.. profesyonel bir erkek olarak şunu söyleyebilirim ki, ilişkisinin devam etmesini istiyorsa kene riskini alsın, çorabı paçaya çekmesin..
Sen dar giyin.
Guzel bi tayt giy de sevinsin abazalar.
Kaftan mına koyim.
Don atlet.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar