1. 1.
  fringe adlı dizide joshua jackson' ın canlandırdığı karakter.
  3 ... myhosh
 2. 2.
  walter bishop'un oğlu.
  4 ... double cross
 3. 3.
  olivia dunham gibi bir şahsiyetin ekürisi olan karakter. allah sabır versin. o güzelliğin yanında, bilimmiş, paralel evrenmiş, metafizikmiş falan iyi konsantre oluyo yine konulara. fiziğin allahı yanında duruyo lan.
  10 -2 ... progresif
 4. 4.
  iq'su 160'dır.
  3 ... tasinbasindabasinikasiyanadam
 5. 5.
  fringe'in meşhur doktoru walter bishop'un evladı. jashua jackson tarafından canlandırılıyor. hakkını vermek gerekirse adam rolü layıkıyla oynuyor arkadaş. karakter olarak dolandırıcı ama zeki (hatta mit'i bile kandırmış). herşeyden anlıyor ve arkadaş çevresi biraz garip. son olarak iq su 190.
  6 ... afoo
 6. 6.
  babası walter bishop sınırsız bilgiye sahip pandora nın kutusu ise, kendisi bu kutunun anahtarıdır. dizinin temelinin yarısı kendisine aittir desek yanlış olmaz.
  4 -1 ... notrinova
 7. 7.
  2.sezonunun sonunda kendisine hayli acıdığımız, babası walter bishop'la sürekli atışma halinde olan ilişkisi tarafımca inanılmaz eğlenceli bulunan, olivia dunham'a yakın olmasıyla kendisine dünyanın en şanslı adamı dedirten aşmış fringe dizisi karakteri.
  3 ... nifleheim
 8. 8.
  fringe dizisinde paralel evrenden kaçırılan zeki oğlan.
  2 ... uriel
 9. 9.
  fringe dizisinin 4. sezon 4. bölümüyle yeniden aramıza, evrenimize dönmüş kerata.
  ancak kimse kendisini hatırlamıyor, olivia bile**. işin zor peter'cım, ama sen bunu da aşarsın. *
  -1 ... atgmuls
 10. 10.
  yakışıklı kavramının kime göre neye göre değerlendirileceği tartışıla dursun fringe izleyen ve beklentisinin bilim-kurgu üstü kavruk pembe dizi tadında olması hoşuna giden bir grup kız arkadaşın kahramanıdır peter bishop.

  kiminin zeki, cool ve umursamaz tavırlarına hasta olduğu, kiminin de ciddi anlamda kedi bıyıklarının ve pis sakalının ona doğal bi cazibe kattığı tartışmaya açık mıdır bilemem ama durum bu. peter a hayranız yapacak bişey yok.

  "4.sezon bok gibi başladııaa" şeklinde nidalar yükselmesinde de peter ın belirsiz durumu büyük önem taşıyor.

  hamiş: şahsen, peter geri gelse ben dunham * a inat, olanca östrojenimle peter ı hatırlardım ya da hatırlamışım gibi bile yapardım. kendim için değil ayol, sırf seyirciyi üzmemek için.
  2 ... sadettin kanyak