bugün

entry'ler (101)

pele mi maradona mı messi mi

(bkz: soru başlığına cevap entry girmek)

sözlükten habersiz 69 milyon var

(bkz: sözlükten habersiz 7 milyar insan var)

ulftheodor

çok yanlış gelmiş forumcu kişilik.

en sevilen şarkı

(bkz: forum)
(bkz: sözlüğün ebesini sikmek)

yanlış ezan ile oruç açan fenerli

görsel

google cevherleri

forotosan golcuk > ford otosan golcuk fabrikasi
fb nin gs ye dalga geçmesi > galatasaray ile dalga geçmek
seni uyurken seyretmek > uyuyan sevgiliyi seyretmek
rüyada yüksek bir yerden düşüp ölmek > rüyada ölmek
en byuk dewrımcı > tarihteki en büyük devrimci
şişe bira teneke > fıçı bira
aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlarız > aşkın büyüsü
fön makinasının icadı > bebek ağlayınca sallanmaya başlayan beşik

chris barnes

inci minci diyip gitmiştir.

öyle bir entry yazmak ki yazarlar vay be demeli

(bkz: geronimo türkçesi)

birtakım şeylerin öyle olması

doğrudur. birtakım şeyler gerçekten öyle. öyle değil mi?

tospuk com

bobiler'i bobiler yapanların takıldığı site. içeriği henüz geniş olmamasına rağmen güldürüyor, özgün fikirli kullanıcıları var.

itü sözlük

altıncı nesil yazar alımını bitirmiş sözlük.

sözlük yazarlarının telefon modelleri

(bkz: anket yapmışız canlar)

windows 7

ultimate versionu canavar gibi çalışan işletim sistemi. aktive edilmediği takdirde verim alınamaması normaldir.

zall ın televidyon a verdiği röportaj

- askere gittin mi?
+ ama... okuyorum ben?
- bana mı okuyon? git yap askerliğini.
+ peki.

kar topunun icine tas koymak

(bkz: yapmayın çocuklar) *

altıncı nesil olmasa sözlük olmazdı

(bkz: 2009 a kadar sözlüğün olmama ihtimali)

altıncı neslin kendini ispatlama çabası

olmayan çabadır, sadece bazı önceki nesil yazarların kuruntusudur. adam olan yazar, kendini ispatlama çabasına düşmez, gerek yok.

akp nin binom açılımı

(bkz: akp nin port açılımı)
(bkz: port acmak)

qrs komplexi

ölmemiş yazar, ciddiyim.
---itü sözlük admininden alıntı---

- qrs komplexi -

0. biri sözlüğe login olmuşken 15 dakika sonra kardeşi aynı bilgisayardan login olup "ağabeyim 2 saat önce ölmüş ben de çukurca'da askerim" diyemez.

1. zaten çukurca'da askerlik yapan birinin konya'dan sözlüğe bağlanıyor olması teknik ve fiziksel olarak imkansızdır.

2. son login'ini konya'dan gerçekleştirmiş bir yazarın aynı saat içerisinde ölmesi sonucu cenazesi bize çukurca'lı tarafından iletildiği gibi samsun devlet hastanesi'ne gönderilmez. zaten o isimde bir cenaze de ilgili hastanelerde bulunamamıştır.

3. hayatımda tanımadığım bu çukurca'lı asker, iddia ettiğinin üzerine sınıf arkadaşım değildir. çukurca'da askerlik yapan ve ismi enes olan bir sınıf arkadaşım ilkokul-lisansüstü eğitim arası hiçbir safhada olmamıştır.

4. çok sıkışıldığında dün geceden beri yapıldığı bir telefon numarası verip "ailemi arayın" demek ve karşıya da ağlayan bir kadın koymak zor bir teatral çalışma değildir.

5. kendisiyle bu denli samimiyet geliştiren kişilerin bile canlı olarak görmediği bir kişi, kalp cerrahı değil konya'da yaşayan kendi halinde bir esnaf bile olabilir. aksi bir bilgi olmadıkça kanaatim bu yönde.

sonuçta qrs komplexi'nin kardeşi olduğunu ve çukurca'da askerlik yaptığını iddia eden kişinin qrs komplexi'nin sahte hesabı olduğu, her şeyi geçtik kişisel bilgilerinin bile tutarsız olmasından ötürü dün gece saat 2'den beri kesin olarak bellidir ve bu hesap kapatılmıştır. qrs komplexi'nin ise hesabına dokunmadık zira öldüğünü iddia eden bir kişinin bir daha sözlüğe zaten login olmayacağını varsayıyoruz.

üstün sosyal mühendislik bilgisi ve morglarla görüşme tecrübesiyle araştırmalara yön veren radiance'a da teşekkür ederim.

---itü sözlük admininden alıntı---

googlefight

çeşitli kavramları google sonuç sayısına göre karşılaştıran site.
emule 4980000
torrent 17100000