basarili bi calisma.
"..ve tanrı pepsi twisti yarattı. iyi bir şey olduğunu gördü"
(bkz: televizyon izlerken alttan pepsi twist tabelasıyla bir çocuğun geçmesi)
c vitaminli kola.
bir dönem büyük marketlerde güneş gözlüklü jöleli-dik saçlı erkekleri twist erkeği adı altında dolaştıran; twist erkeği vasfı taşımayanlarında sırtına tulumbamsı bişey verip kola dağıttıran kola türü.
kolayı limonla sevenlerin farkına geç de olsa varmış pepsinin icadıdır.
çok içilince mide bulandırabilen içecek. lezizdir.
belirli bir süre sonra insanı gazoz türevlerinden soğutma yetisine sahip lezzetli içecek.

biraz daha abartsalar "anti kola" diye satacaklar.
harika bir içecek. Özellikle alkolle fazla haşır neşir olunan bir gecenin sabahında buz gibi bir kutu pepsi twist kişiyi kendine getirir, yeniden doğurur.
her kola gibi, bu da göbek yapmaktadır.
her pepsi gib iberbat bir tadı vardır ama zorunlu hallerde normal pepsiye göre daha bir katlanılırdır.
pepsi'nin reklam ve dağıtım stratejisinde büyük hatalar yaptığına inandığım, yeterli tanıtımla coca-cola'yla rekabete girebilecek kadar iyi olan, lezzetli içecek.
coca cola'nın içtikten sonra ağzı bir garip yapan o şekerli tadından nefret edenler tarafından tercih edilmesi gereken koladır bu efenim.

bir kere coca cola kadar şekerli değildir, hafif limon tadı sevenine inanılmaz bir keyif verir ve litrelerce art arda içebilirsiniz. son zamanlarda bulmak inanılmaz zorlaşmıştır, özellikle bakkallarda neredeyse hiç yoktur. bulamayanlar tansaş ve migros'a bakabilirler.

bunun gibi zor bulunan ve hatta artık bulunamayan bir ürün için:
(bkz: salt and vinegar)
artık ortalıklarda görünmeyen koladır.
(bkz: özledik seni gel be güzelim)
reklamındaki 'bunun içine yengeni sıktılar' repliği çok tutulan gazlı içecek. soğuk içiniz.
tadı mühtiş olan ama artık satılmayan içecektir. *
coca cola dan daha guzel olan gazlı icecektir. asıl sorun ise pepsi nin Turkiyede iyi calısmaması, bakkallara ve orta halli marketlere yeteri kadar dagıtım yapmamasıdır.
kutu kola olarak harika içecek.malesef eskisi gibi satılmamakta,bimde bulabilirsiniz.
reklam kampanyasının kola işeyen bir limon olmasının çok yaratıcı olduğu gerçeğini barındıran, kısa süreli de olsa damaklarda güzel bir tat bırakan asitli, gazlı ve limonlu içecek.http://www.google.com.tr/...=0CC8Q9QEwAg&dur=1274
pepsinin içilebilir tek farklı ürünü.
aşmış pepsi ürünü.çok severdim ben bunu.ama nerden baksanız 3-4 yıldır içmiyorum.
beylikdüzü civarında satan market var mıdır lan ?
tadını nasıl tarif edeceğimi bilemediğim aşmış içecek.
limonlu kola. acilen pepsi'den portakallı kolayı bekliyoruz.
farkının farkında.
başarılı ve cola light'la beraber favorim olan kola şeysi.
muhteşem tadı olan bir pepsi ürünü. limon aroması, kolaya çağ atlatmış.