bugün

1 sene önceye kadar tüm taytlarımın kadın iç giyim markasıdır. Kalitesi fena değil.
Nerede o eski müjdeler parizyenler öğretmen çorapları ve o çorapları layıkıyla taşıyabilen hanımlar.
Yıllar önce hadiseli reklamları güzeldi haa.
Yaa beybilibido ben inanıyorum senin kadın olduğuna.
Yalnız ben taklit falan yapmıyorum! Beni çıldırtmak mı istiyosunuz?
Başlığa bak lan kadının kadın olduğuna kimse inanmıyor.

Sözlükte başlarına ne geldiyse artık puhaha.
orada ücret almadan çalışacak binlerce Türk erkeği olduğuna eminim...
inadına ak Penti ak Penti ak penti...
Sen onu abazanlara yutturun anca.
Ben erkek miyim gerizekalı!?
Olum sanane ki südyen den erkek halinle.
Bi sütyenin 600₺ olmasını garip bulduğum için artık ne var ne yok bi bakim diye bile girmediğim mağaza. Şaka şaka fakirim.
türkiye'nin 1 numaralı külotlu çorap markası.
Zaten dünya kadınlara çalışıyor. Ne olurdu yani böyle bir mağazanın erkek versiyonu çıksaydı. Mesela "menti". Neden yahu.
Cosmetica da 70% indirim var mariabarbascim..
türkiye'nin 1 numaralı iç giyim markası. sevgilinize veya karınıza hediye almak isterseniz penti'yi bir deneyin derim.
Türkiye merkezli, kadın çorabı ve iç giyimi üzerine yoğunlaşmış şirket ve mağazalar zinciri.

penti türk toplumunu daha çözememiş bir iç giyim markasıdır. 70 ve 80 yıllarında "öğretmen çorabı" ürünüyle markalaşmış ve 90 sonrası fantezi ürünleri çaktırmadan türk aile yapısına sunmaya çalışmıştır.

biraz daha kafalarını kaldırıp değişen türkiye coğrafyasının isteğini yerine getirmelidir. getiremiyorsa da daha çok firmanın bu tarz ürünler yapmasını destekliyorum.

yurtdışından talep edilen ürünlere bir bakmasını salık veririm.

ey penti! cironu 3-4 katına çıkarabilirsin akıllı ol.
Bir reklamını izlemiştim devir dantelli büstiyer modası diye. Bütün ailenin önünde bangır bangır yayın verdi televizyon ben utandım yemin ederim. insan biraz felsefik yaklaşır konuya. Bu ne la.
Çok kalitesiz bir marka.
https://www.penti.com/ma-vie-privee.html

yeni sezon ürünleri yürek hoplatan cinsten giyim markası.

bazen çok kızıyorum neden bir sevgülüm yok ve giyinip küçük seksi şovlar yapamıyorum diye.

hadi ablanızdan jest size, bu kışta seksisiniz.

bana bunlardan hediye almak isteyen sözlük beyleri, please dm.
Yılın 12 ayı vitrininde indirim yazan mağaza.
Mini eteğin altında yün çorabı da iyiymiş. Aga orası sıcak satış.
2 gün önce sevgilime hediye aldığım mağaza.
üzüldüm, yolla panpa.

tanım: kadın iç giyim markası.
takımın altına siyah koyu lacivert renk çorap giyerim ama ne zaman buradan pamuklanmayan çorap alsam pamuklanıyor. dandik markalaaaaaarr.....