bugün

entry'ler (26)

sözlükteki galatasaraylılar

Dokunmayın çok fenayız ilk yarı ne güzel 1-1 olan skor 4-1 gibi bir hüsrana uğradım başlığı görünce maçı izlemediğimden google'a bir girdim girmez olsaydım.

saat ve saat

Ekşi sözlükte mağdur edilen bir çalışanın başlığına denk gelmiştim markaya karşı eksi bir algı yarattı.

evliler sevişmeyi nasıl başlatıyo

Mektup atıyorlardır herhalde.

kadın taklidi yapan yazarlar

ilgi çekmeyi seven sözde erkektir.

spor salonunda 5 kiloyla çalışan genç

Yeni başlayanları yadırgamadığım ama kaç ay boyunca bu kilolarla çalışan erkekleri görünce onlardan daha ağır kaldırdığımı düşünerek kendimle övünüyorum.

dossha

Vata ve pitta koleksiyonları olan kadın tayt giyim markası. Sporda kullanıyorum nefes aldığı için rahatsız etmiyor. Bu gibi tayt markaları fiyatları biraz daha düşürmeli ürünleri biraz pahalı.

tayt altına topuklu bot giyen kızlar

Bacakları ince gözükenler için topuklu botlarla daha güzel gözüküyor. iyi bir kombin diyebiliriz.

penti

1 sene önceye kadar tüm taytlarımın kadın iç giyim markasıdır. Kalitesi fena değil.

short track

Bir çeşit buz pateni yarışıdır. Genellikle sprint yarışları olarak bilinir. Yarışlar da 500m, 1000m ve 1500m gibi kısa mesafelerde gerçekleşir, ancak 3000m gibi daha uzun mesafeler de olabilir.

siyanürün suya karışma görüntüleri

Bunlar zaten filtreden geçerek gitmiyor mu sistem kurulmuş sonuçta.

bolu belediyesinin suriyelilere yardımları kesmesi

Yardımı kesmesine karşıyım aslında şu şekikde okey sadece; suriyeli bireye verilen yardımın türk bir vatandaşa verilen yardımdan ne eksiği ne fazlası olmalı.

işe girmek için akp ye üye olma şartı

Aptallar oy verenleride caydıracaklar ne yaptıklarının farkında değiller ayneeen böyle devam etsinler.

bakire olmayan kadınla evlenmenin yanlış olması

Geçmişini sorgulayarak biriyle evlenecekseniz biraz zor kardeşim o biraz zor.

bakire olmayan evlenmemiş kadının yaşama amacı

Ya bu ne saçma bir başlık abiciğim. Ya birinizde milli olmamış evlenmemiş erkeğin yaşama amacı diye başlık açsın. O zar tamamen rahim sağlığı için olan bir duvar onun adı kızlık zarı namus değil yani çok yanlış anlamışsınız olayı hayatını neden yaşayamasın ahahahha çok komiksiniz

ülkede bakire kız kalmaması

Bir insanın cinsel hayatını sorgulayacak, yorum yapacak kadar çok vaktiniz var maşallah. Demek ki çok sevmiş, ya da güvenmiş, mahalle baskısına kulaklarını kapatmış “aman ya beni almazsa ne yaparım “demiyor. BANA NE demeniz gerekir iken birde burada hemcinsinizi karşı cinsinizi utandırıyorsunuz. Erkek yapınca ne oluyor namuslu mu sevgilin bakire olduğunda, sikemiyorum of diye ayrıl. Sonra gel burda evleniceğim kadın bakire olsun de.. haydi bi siktirrrr git ya.

bacaklarını açarak oturan erkek

Aptal orospu çocuğunun tekidir tekmeyi bi koyacan yamulacak.

evi ev yapan şeyler

Çok acıktığında eve girdiğinde o kavrulmuş yemek kokusu missssss o dur bana göre evi ev yapan.

sevgilisinden şiddet görüp ama ayrılamayan kız

Uzun süreli bir ilişkidir ay ayrılırsam şimdi ne yaparım nerden bulurum böylesini boşluğa düşerim diye düşüne düşüne katlanır bu duruma allahın kerizi. Varsa burda kafasnıskim.

galatasaray

Sevmediğim bir takım nedeni taraftarları sadece.

boğazdan geçen gemiler görsün diye cami yaptık

Her bakış +1 sevap point olursa mantıklı olmuş diyebilirdim..