bugün

(bkz: sakura haruno)
türkiye'de moda olmamasını umduğumuz saçtır. düşünsenize her yerde pembe kafalar. ıyy.
görsel

bazı bayanlara çok yakışan saç rengi.
marjinalliktir.
Ya çok itici ya da çok hoş duran saç rengidir. Genellikle Türk kızlarımızda iyi durmaz ve iyi tepkiler almayabilir.
Kısa bir süre kullandığım renktir.
Neyse ki şimdi normalim, doğal rengime kavuştum.
Birkaç saat önce yapmaya çalıştığım saç. Sonrasında faciaya dönüp gri lila arası bi' şey oldu. bir ay evden çıkmayayım ben.
iğrençtir.
görsel
akşam gece lambası gibi görünmek istemiyorsanız denemeyin derim..
(bkz: ergen)
oldukça iddialı bir saç rengidir.
bakın yıkarken böyle oluyor.

görsel
Saçmalıktır. Kimyasallar, saçın yapısını bozar.
Bir dönem severek kullandığım saç rengim * tekrar mı yapsam acaba ? Pek şirin oluyor.
görsel
Animelerde ve çizimlerde çok hoş görünen saç rengidir .
oyhşş ne sikilir dediğimdir.
2-3 saat önce eve gelirken haller taraflarında bu türün örneğine bizzat rastladım. pespembe bir saçtı tamamen.

not: eskişehir.
Çoluk çocuk işidir.
çok az insana yakışır vesselam... Zaten tatlıyım pembiş olayım daha da tatlı olayım deyip paçoza dönüşmeyin...
insanda kusma ihtiyacı hissettiren saç rengi.. özellikle kezbanların ve ergenlerin boyattığı renk.. bütün gün ortalıkta turp kafa olarak dolaşırlar.. iğrenç böğğ.
Yeşil ve mavi saçtan daha iğrenç değildir.
Şu an sahip olduğum saçtır.

Görünce çığlık atan garsonlar, saçıma dokunmak isteyen yabancı insanlar, bakımı nasıl diye soran kasiyerler, eş dostun “sprey mi gerçek mi?” Sorguları...

Tek bir ortak kanı var: pamuk şeker gibi.

Ebüt: lens mi diye soran oldu galiba, bir de saç tebeşiri dünyanın en iğrenç şeyi; kullanmayın kullandırtmayın.
Ve bomonti filtresiz içmem.
(bkz: bomonti filtresiz)

(bkz: hair chalk)
Saçların lens mi diye de soruyorlar mı?