bugün

entry'ler (16)

kedisi olan bayan vajinasını yalatır rivayeti

Kızların yokluk krizleri olsa gerek eski bir efsanedir kızlar neden böyle şeyler yapar anlamamam sokağa çıksa metrekare başına 100 abazan kişi bulabilir sevişecek.

pembe saç

Ya çok itici ya da çok hoş duran saç rengidir. Genellikle Türk kızlarımızda iyi durmaz ve iyi tepkiler almayabilir.

cinsel içerikli espriye gülen dindar

insanlık hali, komik bir olay hiç rastlamadım halk arasında iyi karşılanmaz genellikle.

inci sözlük

2012 den sonra çöküş devrine girmiş ve küçük, ilkokullu kardeşlerimiz tarafından işgale uğramış şimdilerde sadece inciqeps, imcicitayfa, gibi adına sayfalar acınan şimdiki "incicilerin" yani çocukların v for vendetta`yı kurucu sanması ve sözlükte üyeliği bırak haberi bile olmayan tayfa gittikçe artmaktadır

hayata annesiz devam edecek olmak

Düşünmesi bile kötü bir olay intihar sebebidir tabiri caizse.

bursa

Son zamanlarda travestileriyle meşuhur şehirdir. Gece sokaklarda rahat yürüyemiyoruz travestiler yüzünden diyen çokdur.

erkeği seksi yapan unsurlar

Uzun düz saçlar,"baklava"lar, kaslar, kemikli yüz yapısı, uzun boy, ve orantılı vücut yapısıdır. (Bursa`lı değilim arkadaşlar).

gelecekteki sevgilinin şu an yaptıkları

Büyük ihtimalle bir erkeğe aşık ama benim olucak zilli elinde sonunda ve mutlu son..

en sevilen ingilizce cümleler

Did you see that ?, söylemesi hoş en azından benim için böyle, yoksa değil mi ? Kafamda deli sorular...

kaos online

1 Ağustosda açılacak ilerde çok tutucağına emin olduğum yeni bir mmorpg tarzı online oyun.

beşiktaş

Halk arasında 8taş olarakda bilinen Türkiye`nin en eski futbol kulübü olduğu bilinir.

sözlük yazarlarının itirafları

Sümüklerimi genellikle işaret parmağıma mevzileyip mancınık atarcasına yeri bombalarım... Yazarken bile midem bulandı ama zevkalıyorum.

said nursi nin 100 metreyi 3 saniyede koşması

Kurşunları durduğunuda iddia eden kürt asıllı cumhuriyet ve Atatürk düşmanı kişilik kendini süper kahraman sanarmış...

sözlük yazarlarının izleyip bıkmadığı filmler

Lotr serisi kesinlikle ve yanına ek olarak Terminator serisinide ekleyebiliriz.

lel

LoL de kullanılır genellikle ve o tarz oyunlarda, lol`ün gıcık versiyonur bilhassa...

zamanda yolculuk etmek

imkansız bir olaydır ışınlanma olabilir ama zaman makinesi fantazidir.