entry'ler (42)

göbek piercingi

piercing mi? oğğ yooğğ ! kabus gibi birşey. insan neden piercing taktırır? konusunun araştırılması gerekli...

kız olsam çarşaf giyerdim

kıyafet devrimi olmadı mı lan yoksa !
abooovv hangi yıldayız ki biz şimdi !
geçmişe mi gittik yoksa !
kaç-göç de yapar mıydın ?

ayrılık mı zordur ölüm mü

ikisi de zor... duruma göre değişmez sevginin boyutuna göre değişir. Çok sevdiğin insanlar için ikisi de zor ikisi de azap... iyi olduğunu bilirsen katlanılabilinir belki bir nebze...

fazla dürüst olmak

kafası rahat yaşayan insan profilidir. Dürüst müyüm? evet ! mutlu muyum? Evet ! Şak diye yapıştırırım lafı gediğine cuk diye oturturum. Biraz da filozofik konuşur vicdan azabıyla yaşatırım ! Yok öyle 9 köyden kovulmak... Hadi bakalım dürüst ve namuslu insanlar ezik kalırsa yalancılar yüzsüz yüzsüz cirit atar.

istediğim gibi giyinirimci kızlar

ne istediğini bildiğinden emin olamadığımız insan türü.

türk yerine ingiliz olmayı istemek

kollarımı açaydım gitme diyeydim diyen mi var. Senin gibi kültürü, uygar, bilim alanında çığır açmış, mükemmel ötesi birisini kesin alırlar zaten. Hiç durma içinden geçirmekle kalma, git belki vatandaşlık verirler.

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

mona lisa bana benziyor.

günaydın sözlüğümün fasfakir insanları

yine fakır uyandım... yine güne fakır başladım. huzurumuz yerinde oldundu...

reddeden kıza ama trilyonerdim demek

ne güzel işte dür dür dürüm gibi ye paranı der geçersin. trilyoner olsan kaç yazar insan olamadıktan sonra...

kanadalı

kime sorsan kanadalıyım der, aslen nirelisin memleket nire dersen küfrü yersin. hatun çekik gözlü çinli ben kanadalıyım der eğer kanada da yaşıyorsa... Suç oranı düşük denmesine inanmayın kesinlikle. Kayıt altına almadıkları için suç oranı düşük gözüküyor. Arkadaşımın okul parasını çaldılar, polise gitmiş " biz bulamayız ne gerek var şikayet etmeye bizi uğraştırmayın " diye dalga geçmişler...

kocasına her sabah kahvaltı hazırlayan kadın

soyu tükenmekte olan canlı türü.

boyu 154 cm olan kız

1.50 cm cücelik sınırı zaten... 20 cm topuklu giyer bakakalırsınız.

irem derici nin ağzı

töbe ya rabbim yaratılana laf etmek haddimize mi diyerekten ekliyorum... Kocaman ki ne kocaman çocuklar bizi yutacak diye korkusundan klip yayınlayan kanalları açamıyor !

sözlük yazarlarının hayatlarının değiştiği an

Anannem vefat ettiği an... Sevdiklerimin ölümü her daim hayatımı değiştirdi.

fethullah gülen in intihar etmesi

intihar ettim düşün yakamdan diye röportajları çıkarsa ki olabilir milleti salak yerine koymak adet olmuş...

hızlı konuşmak

Ablam bi sus da motorun soğusun dediğim insanların sahip olduğu özellik.

dakikada 8 soru soran çocuk sahibi olmak

intihara meylettiren durum. Gözlerimdeki ve beynimdeki sonsuz döngünün sebepleridir.

dünyanın en gelişmiş silahı

sineksavar tabii ki... Hele ki tüplü olanlar süper ötesi güçlü. Ne çektik bu sineklerden bea...

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek

Ülkesinin kurucusunu sevmeyip o ülkede yaşamak başlığını andırır... Hiçbir millet görmedim ki kurucusuna düşman olsun...

bulgaristan göçmeni

Çok çalışkan insanlardır... Bulgar göçmeni olup da fakir kalan görmedim ben severim çalışkan insanları...