bugün

yakışan kız boyattığında enfes olan saç rengidir.*
yakışan kızların muhtarlıklara asılan belgeden adlarını kontrol edip, gerekli evrakları da edindikten sonra boyatabilecekleri saç rengi.*
yakışan kızların özellikleri bir sonraki başlık istifra edişimizde hepinize itinayla sunulacaktır.
artık hiçbir orijinalliği kalmamış saç şeklidir. * * * *
denemek cesaret ister.herkese yakışmaz özellikle esmer tenlilere tavsiye olunmaz.
saç bu renge boyanmadan önce çeşitli maddelerle rengi açılır.
dipten kendi saçınız çıktıkça garip bir görünüme kavuşabilirsiniz.
bu saça sahip kişilerin saçını okşayarak şans dileyebilirsiniz.
(bkz: troll)
yaptırılmak istenendir.
amma ve lakin, kötü referanslar sonucu yeşil saça yeşil ışık yaktırandır. *
bir zamanlar sahip olduğum, saçı en çok yıpratan saç rengidir. dandik boyalarla elde edilir ve tutturması da çok zordur ayrıca.
(bkz: nymphadora tonks)
bayanları itici gösteren renktir. çocukça ama masumane değildir.
görsel
bayanlara hiç yakışmayan bir renktir. genelde emo tipli insanların kendine yakıştıgını düşünerek boyattığı saç rengidir.
Özellikle balık etli kızlara yakışan saç rengi..
pamuk şekeri çağrıştıran saç rengi..hiç te dişi değil..
Layne STALEY i andırır bana.genelde tikky veya emo ların tercihidir,bana göre değildir
mor göz ve patlamış dudakla uyum içinde olabilecek saçtır. yok yok! şiddetvari değil hayal ürünü.
saçmadır.
Pamuk şekerini anımsatan saç rengidir.Erkeklere 'ye beni Osman yeee' demektir kısaca.
http://galeri.uludagsozlu...m/r/pembe-sa%C3%A7-58056/
en güzeli en asli budur bence....
edit: ben yaptırmayacağım orası ayrı...
kişiden kişiye değişmekle birlikte kırmızı saç kadar seksapalite sağlayamayandır.

bkz:bütün genellemeler yanıştır)
yanlış hatırlamıyorsam hande yener'in eski saç rengidir. beyaz tenli mavi gözlü hatunlarda hoş durduğunu belirtmek gerekir.
tamamen pembe yapılan sactan ziyade koyu sac aralarına yoğun serpiştirlimiş hali daha güzel olan saç rengi.
yapay olan şeylerin çoğu gibi "yapay" durmaktadır. ayrıca boya akmaya başladıkça garip çirkin bi hal alır.
sarışınlara yakıştığını düşünüyorum ancak bütün saç pembe olmamalı sarısının aralarında hafif kendini göstermeli.
pinke çok yakıştığını düşünüyorum boyatmak isteyen varsa onunkine baksin.
pembe saçın varsa emo musun ilk sorulan sorudur. yanından geçen insanların dikkatli bakışlarına maruz kalıp parmakla gösterilirsin. yanından geçtikten sonra kafanı biraz arkaya çevirirsen hala bakıyor olduklarını görmen muhtemeldir.
Esmer tene en güzel yakışan saç rengi. Genelde melezlere çok yakışır. (bkz: Nicki Manaj)
Beyaz ten de çok çok lazım değildir. Pek çok farklı saç seçeneği vardır. Mor,mavi tonları mesela.