bugün

entry'ler (303)

evlendikten sonra eşten sıkılmaya başlamak

sosyolojik ve psikolojik olarak yüzlerce gerekçe sunulabilecek olan realitedir. bana göre temel gerekçe kesinlikle daldaki kuşun cazibesidir. ülke ve din fark etmeksizin her türlü insan oğlunun elindekinden ziyade, elde etme ihtimali olanı kovalamasının doğal sonucudur.

karpuz sapı

iyi karpuzun sapı olmaz.

el salvador

resmi para birimi olarak bitcoin'i seçen ilk ülkedir.

sarıgöl

ex var, esrar var,marijuana var repliklerini duyabileceğiniz istanbul mahallesidir. marijuana satmıyo olabilirler.

bitcoin

bugün takip ettiğim global kongredeki amcık ağızlı ergenleri gördükçe,yatırım yaptığım enstrümandan utandım.
tanım: yeni nesil para

balık kokusu

çürük yumurta ve mantarlı kuku kokusuyla yarışan kokudur. mantarlı kuku demişken, en iyi seksi bile çekilmez kılıyor :(

hilal kaplan

bir gün iktidar değişirse gönlümce sövmek istediğim insandır.

5 haziran 2021 süleyman soylu nun açıklamaları

temmuz zamları loading olarak özetlenecek açıklamaları yapmış bir adet bakandır.

ege

ılık erkek ismidir.

ezan okunurken şarkıyı kapatsam mı kapatmasam mı

slow parça ise sesi biraz kısmakla çözülecek ikilemdir.

pkk nın üniversitelerdeki yapılanması

istanbul'da oldukça iyi çalışan yapılanmadır. tikky gibi takılan bir hatunu,uğraşlarım neticesinde düşürüp sevgili yapmışken,4 aylık ilişkimiz sırasında tanıştığı kişilerce pkk sempatizanı yapılmıştı kendisi. hal böyle olunca çakıp bırakmıştım ben de.

363 dönem askere gidecek yazarlar

ipsala-keşan civarlarına gidecek olanlar,dedelerini yeşillendirsin dediğimdir.

1974 van edremit tokispor

kentsel dönüşüme kurban gidecek olan takımdır.

uyumadan önce alınan kararlar

sıçmalıyım.

yoldan geçen kıza benle kahve içer misin demek

(bkz: arkadaşa 100 gram am)

kokoreç yerken gelen bok tadı

boklu kokoreç yenmesi durumunda pek tabii gerçekleşecek durumdur.lakin bok yemek için kokoreçe ihtiyaç yoktur.

burda cok kiz varmis

futbol temasıyla bile kız düşürebileceğini düşünüyorsa ya çok yakışıklı ya çok gerizekalı olan yazardır.

2 nisan 2016 istanbul zirvesi

çok feci sikiş dönecek zirvedir.

airbnb

yurt içi ve yurt dışı için ev,oda ...şaka lan şaka. bana ne amk bunlardan.on numara yabancı karı düşürülen site. komşular rahatsız.ne kadar daha turizm işiyle uğraşıyorum yalanıyla geçiririm günleri bilmiyorum valla. aşağıdaki tekelci ingilizce öğrendi resmen,adres anlatmaktan.

şemdin sakık

33 tane silahsız askerimizi öldürme emrini vermiş olan köpek soyudur.bu devlet kendisini gizli tanık olarak dinleyip balyoz davasında generalleri yıllarca hapse mahkum etmiştir hamdolsun.