bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    juventus'un değişmez, aşmış, dehşet beğendiğim oyuncusudur. teknik kapasitesi çok yüksek olduğu halde bu kadar mücadele etmesiyle ayrı bir haz verir insana. araya attığı mükemmel topları ve saçlarıyla tam bir karizma timsalidir. yaşlandı gerçi, futbol hayatında son seneleri oynuyor artık. bi de zamanında cafu'dan yediği aşırtma hareketler karşısında çok pis maymun olmuştur. olsun gözümüzdeki değerinden hiç birşey kaybetmemiştir yine de. umarız daha bir-iki sene oynar da keyifle izleriz.
    3 -1 ... elendil
  2. 2.
    galatasaraylı kaleci nezihi'nin dünya futboluna armağanı. şöyle ki; nedved pragta oynarken galatasarayı 3-1 yendikleri maçta 2 gol atmıştır*. hatta bir golü havadayken ayağının içi ile atmıştır *. bu golerden ünlü olmuş ve aynı yıl juventusa transferi gerçekleşmiştir. zannederim ki futbolu bıraktığı gün formasının altından nezihi'nin fotoğrafını çıkarıp "ben yapmadım o beni bu günlere getirdi" diyecektir.
    galatasarayın juventusa verdiği başka bir armağan için;

(bkz: appiah)
    6 -1 ... zero95
  3. 3.
    dunyanin en iyi futbolcusu...
    2 -1 ... phyxius
  4. 4.
    her iki ayağıyla da eşit şiddette şutlar atabilen futbolcu...
    1 ... ferrole
  5. 5.
    Çeklerin gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından. Özellikle uzaktan şutları lezizdir.
    3 -1 ... hendrix
  6. 6.
    16/08/2006 tarihli çek cum.-sırbistan maçından sonra çek milli takımını bırakacağını açıklayan futbolcu.
    1 ... numb
  7. 7.
    sert şutları sayesinde kaleciler topu çelemez sadece hızını yavaşlatır sonuç goldür.
    2 ... enerjik
  8. 8.
    şutları bir harika olan futbolcu.
    2 ... gift
  9. 9.
    4 tane pavel nedved + bir kaleci, dünyanın bütün liglerinde ilk 3'e kesin girer. bir insan her maçta 3 kişilik futbol oynar mı arkadaş.
    3 ... tabuttamenemenyapanimam
  10. 10.
    hiç bitmeyen enerjisi sayesinde italyada "duracell" lakabı takılan dünya futbolunun gelmiş geçmiş en büyük futbolcularından.*
    2 ... gozluklu kedi