bugün

twitter'da takip edilen kullanıcının güldüren belki de yaran iletileridir.

* Çocuklarım için seve seve veririm diyorsan BiNBiR GECE'yi; Çocuklarım küçük yaşta versin diyorsan KÜÇÜK KADINLAR'ı;

* Çocuklarım çiftlikte versin diyorsan HANIMIN ÇiFTLiĞi'ni; Çocuklarımın hepsi tek bir kişiye versin diyorsan YAPRAK DÖKÜMÜ'nü;

* Sülalenin hepsi birbirine versin diyorsan AŞK-I MEMNU'yu; Bütün kankalarının bi...rbirine vermesini istiyorsan KAVAK YELLERi'ni izleee!

* Cocuklarım bütün NY'a versin diyorsan SEX&THE CITY'i,Çocuklarım sadece upper east side'daki arkadaslarına versin diyorsan GOSSIP GIRL'Ü

* Çocuklarım hastanede versin diyorsan GREY'S ANATOMY'i,Çocuklarım hem versin hem de best friend kalsın diyorsan HOW I MET YOUR MOTHER'ı izle!

düzeltme: alıntı olduğu zaten başlık ve tanımı münasebetiyle de belli sanarsam. (ç)alsam farklı bir başlık altında da yayınlardım küçük. kaynak belirtmekte de sakınca olabilir diye düşünüyorum, kişi belki onlarca kullanıcının profiline akın etmesini istemeyebilir. şu şekilde yapalım o zaman.

kaynak: taylanefe...
(bkz: dostum kopyalamışsın ama tam yapışmamış)
inci sözlük duyurusu.
"aristo gibi düşünüp babaannem gibi yazıyorum"
--spoiler--
* Beyefendi ehliyet, ruhsat lütfen. Alkol aldık mı? -Bi salkım beyaz üzüm be...

* Kalkmasaydınız, karpuz kesecektik? - Yok almayayım araba kullanacam ben...

* Üzümle karpuzu karıştırıp yidim, HÜuoooppp, uyumayın laaannn!!!

* Tayyip haklı beyler.Şarkılar da değişsin:Bütün Manavlarını Dolaştım istbulun..Doldur Be Zerzavatçı..Öyle Üzüm Yesem Ki, Bi An Seni Unutsam

* Tayyibi duydum duyalı dostlar/yola çıktım yeni baştan /acelem yok hedefim sağlam/üzüm yerim ben bu akşam/üzüm yerim beeen,ben burda bu akşam

* Abi bi üzüm parası be...

* Metin Ağbi içki içmiyor ama acayip üzüm yiyor.
* Şarap alamıyorsanız üzüm yiyin
* Şarap bulamıyorlarsa üzüm yesinler

* Denize karşı üzüm yiyorum...
* Ben razakiciyim, bizim ertuğrul özkök ise kara üzüm habbesine bayılıyor.
* Adamın hası üzüm yerken belli olur.
* Hadi bakalım... bu akşam yeşil üzüm mü yesek, Tekirdağ üzümü mü?
* Adsız Alkolikleri bir akşam yemeğinde toplayıp "üzüm açılımı"nı anlatmalı başbakan...
* Kadın üzüm gibidir...
* Ey zahit üzüme eyle ihtiram.
* Her akşam üzüm, şeftali, karpuz...
* Son tesellim üzüm oldu...
* Anason üzüme baka baka kötü yola düşer
* RTE Versiyon Atasözleri: Üzümünü ye, alkolünü sorma!
* "Başbakan şarap yerine üzüm yiyin deyince, eve kocaman bir kaktüs aldım,tekila niyetine yalıyorum."
--spoiler--
teknoloji gelişe dursun ben hesap makinesiyle leblebi yazıp geliyorum...
insan vücudunun 2/3 ü suysa insan maymundan değil karpuzdan gelir amına koyim hiç kafanız çalışmıyo ya.
--spoiler--
Gün gelecek, devran dönecek Horoz domalacak ve Tavuk, ''Başım ağırıyor, bugün olmaz'' diyecek.
Hiçbir hormonun etkisi altında kalmadan benimle sevişebilir misin??
--spoiler--
--spoiler--
http://twitter.com/Sagopakajmerrap
--spoiler--
rüyamda red hot chili peppers la müzeyyen senar ın düet yapması bana uykuda mavi ekranı yaşattı.
(bkz: yaran twitter iletileri)
--spoiler--
senin kolların yok mu niye her seni seviyorum diyene fermuarını açıyorsun?
--spoiler--
"Bir kadının kokusunu unutmak istiyorsan sana vereceğim öğüt ...möğüt yok anasını satayım unutulmuyor işte siktir git."
ne demiş ünlü düşünür ismail yk ; yoksa ben zurna mıyım ha
-Belden aşağı vuran lidere seyircisiz miting cezası verilse.
-liderlerin havuzlu villaları üzerinden propaganda yapılan bir referandumun sorusu şu olmalıdır. iphone mu blackberry mi?
-Referandumda 3 evet bir doğruyu götürüyormuş.
ve daha niceleri...
http://twitter.com/murat_aras
--spoiler--
Keşke biri "Eşeğin Siki" diye kitap yazsa da, "Ne aramıştınız?" diye darlayan kitapçıya "eşşeeğğin sikini aramıştım" diye cevap verebilsek
--spoiler--
nkaueı maufbhwiş lmcuyw pqğz.çbnw oq9na ov3r90o0 maıue28
http://www.twitter.com/metinsenturk
31 aralık gecesi doğuya doğru yatıcam. yeni yıla ilk kafam girsin
"şöyle kızı bulursam evlenirim, böyle kadını bulduğumda nikahı basacağım diye ahkam kesip duran adam; bakalım biz senle evleniyor muyuz düdük."
"yeni yıl kusura bakma ama bu sene sana giresim yok."
"otobüs tıklım tıklım doluyken yanıma oturmayanlar: o kadar mı tiksincim ipneler!"
*Rüyamda Mondros Ateşkes Antlaşması'nı bizzat imzalayacakken etrafımdaki delegelere "0,5 ucu olup da vermeyenin.." diye bağırıyordum.

*Vapurdayken Simit Sarayı'na martı fırlatmak istiyorum amına koyim.

*Osmanlı "zayıf" durumda olan Bizans'a komşu diye ilerledi de, Karesioğulları neden ilerleyemedi? Onlar ingiltere'ye mi komşuydular nedir?

*Küçükken renkli gözlüleri renkli görürler sanıyodum lan. Salak bi çocuk da değildim ama.

*Christmas'ı bu sene Tübitak hazırlıycakmış, 2011'e seneye mi girsek ne yapsak.

*Ders çalışmamak için yapılan lüzumsuz hareketler vol 1: Fizy'e Grup Vitamin Turkish Cowboys yazıp ilk çıkan şarkıyı dinlemek.

*Düşünceli olmak, mandalina soyarken ilk mandalinayı yanındakine ikram etmekten ziyade, ekşi mi değil mi diye önce kendin tatmaktır.

kaynak: https://twitter.com/msikkofield

dipnot: kendisi inci sözlük yazarıdır *
http://twitter.com/#!/TipAdam
--spoiler--
ders çalişirken annem bana dünyanin en iyi evladıymışım muamelesi yapıyor, sonra bilgisayarı açıyorum, her şey eskiye dönüyor.
--spoiler--
-Yollar mı boş yoksa arabamı hızlı anlamadım. *

-Terkettikden sonra dönen sevgililer ikiye ayrılır; Ayrıldığına eşşek gibi pişman olanlar, senden iyisini bulamayanlar..

-kuzenim rüyasında berrak tüzünataç ı görmüş, "olum rüyam da bile ayarlayamıyodum kızı, sıkıntıyla uyandım" dedi bana, beraber ağlaştık:( *
Göte giren şemsiye, abi seviyosan git açıl bence.

Eğer olur da bir gün evlenirsem bunun tek sebebi açamadığım kavanoz kapakları için evde erkeğe ihtiyaç duymam olacak.

Turkcell'den son açıklama kendinizi satsanız sms paketi alamazsınız.