1. 1.
  Le Havre'nin eski genç yeteneği. Manchester United'a transfer oldu.
  1 ... abhartach lynch
 2. 2.
  united'ın acilen kontrat yenilemesi gereken futbolcu...
  bir çok büyük takım bu adamın peşinde ve united hala sözleşme yenilemiyor...
  2.pique vakasını yaşatma bize sir...

  yıllar sonra gelen edit: dedim dedim dinlemediniz. pogba'yı uzun süredir juve'de severek izliyorum. ah bir de kırmızı formada izlemek vardı. sir alex ferguson'un eğer varsa en büyük hatası paul pogba'dır.
  2 ... krlmanu
 3. 3.
  1993 doğumlu fransız ön libero. manchester united ta bu sene sadece 3 lig maçında sonradan oyuna girdi. O da oynatılmadığı için juventus a transfer oldu. Alex ferguson arkasından çok sert şeyler söyledi ki bu kadar kudurduğunu çok az görmüştüm. Deli olmakta haklı çünkü kaptırdığı adam 3-4 sene sonra dünyanın en iyi orta sahası kabul edilebilecek bir oyuncu.
  4 ... liverpoolmlt
 4. 4.
  Juventus'a transfer olmuş ve ferguson'u çıldırtmış genç yetenek. Haklı adam, 3-5 seneye 70-80 milyon euro'ya madrid'e satmak varken ellerinden kaydı gitti.
  1 ... augustiner
 5. 5.
  ilk defa bu akşam ki milan-juventus maçında izlediğim harika orta saha oyuncusu, alex ferguson başını taşlara çok vuracaktır.
  2 ... quartalisma
 6. 6.
  Vieira kadar güçlü , makelele kadar yırtıcı , alonso gibi uzun pas , xavi gibi kısa pas veriyor , Gerrard gibi uzaktan şut çekiyor , gattuso kadar savaşçı. 3-4 sene sonra dünyanın en iyi orta sahası olabilecek potansiyeli var. Fransa çok şanslı yann m'vila ile beraber kendilerine 10 sene yetecek bir orta saha ikilisi buldular.
  2 ... liverpoolmlt
 7. 7.
  komple bir oyuncu ve juventusa oldukca yarar sağlayacaktır. sir alex'in pique'den sonra ki pişmanlığı olabilir.
  1 ... sayidjarrah
 8. 8.
  tekniği, fizik gücü, oyun zekası ve mükemmel şutları ile şimdiden geleceğin en büyük yıldızlarından biri olacağının sinyallerini veriyor.
  ... maskelibalo
 9. 9.
  Orta sahada defansif yönü ile dikkat çeken Juventus'un 20 yaşındaki Fransız yıldız futbolcu.pasları,topa müdahale zamanı,oyundan asla düşmeyen güçlü yapısı ile komple futbolcudur.
  ... batigol
 10. 10.
  Siyahi steven Gerrard olma yolunda hızla ilerlemekte olan orta saha. Kendisi gibi 20 yaşında olan varane ve 23 yaşındaki m'vila ile beraber fransa nın defansif anlamda önümüzdeki 10 sene boyunca hiç problem yaşamayacağının garantisidir.
  3 ... liverpoolmlt