bugün

ya ben bu sesi bir yerden tanıyorum ama nereden?

çözemedim.
şimdi veya mazide radyoculukla uzaktan veyahut yakından alakası olan, sesi ve ses tonu, ne anlattığının önüne geçen yazar.
almanya da yaşıyor oluşu da türkçesini ziyadesiyle zedelemişe benziyor. lakin takip edilmeli.
0:00 1:47
ahahah bu adam beni gülmekten öldürüyor yahu. ezginin günlüğü hakkında entry girecektim ki bunu gördüm.

(bkz: ezginin günlüğü/#35717283)
sesini özlediğim on numara abimiz. hem eski yazar hem on numara yazar hem de adam gibi adam. öküz anadoluluların korkulu rüyası. medeniyetin göbek adı. seviyorum be abi seni.
0:00 1:27
(bkz: instagram da götünü açan türk kızının anne olması/#37491384)

hay ağzını öpeyim abi.
ne zaman bir ses kaydını açsam,"ozon yollordon yortdoşondo yoşoyorom" lafını duyduğum yazar.O kadar vatanına milletine diline düşkün olsaydın vatanını bırakıp avrupaya hizmet eden bir köle olmazdın be abicim.
sesli entry lerini özleten reyiz.
güzell diil olm bu...dalga mı geçiyosunuz yaw?...ne ayakta boşalması be yaa...ne kadınlar var lan bu dünyada...hah hah hah....
0:00 1:24
(#37644697) helal olsun dediğim yazardır.
sana ne hocam ya - sen kendi olayına bak, boşgeç kim ne yapıyo...öyle elalemin derdi fazla germesin seni- çok gerilirsen sonra yırtılırsın, yazık olur sana...

tek parça kal- fazla yırtılma, daha iyi senin için.
Bilinçli ve nitelikli, kaliteli bir yazardır.
altıncı nesil cahil.

şöyle bir beyanı vardır;

sözlük sayesinde 19 yıldır ayrı yaşadığım ülkemi tanıyorum. sözlüğün benim üstümdeki etkisi şu oldu- eskiden türkiye´nin ab´ye girmesi için çalışırdım, şimdi de girmemesi için çalışıyorum.

bundan dolayı oyumu 24 eylül´de martin schulz´a vereceğim, çünkü o, türkiye´yle ab görüşmelerini sonlandıracak.

http://www.uludagsozluk.com/e/37690478/

çok üzüldük şu anda.
ne fetösü amk,fetöcüler gelsin bana biat etsin...onlar da kimmiş?...amerikan köpeği hepsi, kafa boş olunca tabii...

yani...benim karım aids hastası olsa, ve başkalarına aids bulaştırmak için önüne gelenle zikişse, onu da ben başkalarına şikayet ederim. yapmayın, ona yaklaşmayın, derim. türkiye´ nin şu an almanya´ dan bakılınca durumu bundan ibarettir.
oldukça ileri görüşlü bir insan. kuralar çekildiğinde beşiktaş'ın grubun en güçsüzü olduğunu, leipzig'in beşiktaş'ı ezip geçeceğini, beşiktaş'ın porto ve monaco'yu yenmesinin çok zor olduğunu falan yazmıştı. entrysini aramakla uğraşamadım şimdi.

kendisine tavsiyem: bir an önce şu alman hayranlığın başta olmak üzere, batı özentiliğinden kurtul ve özüne dön!
0:00 3:39
sesli entry üstadı. sesinden tahmini 40lı yaşlarda sanırım.
Hangi maç yorumcususun reyiz bu ses hiç yabancı gelmiyor.

"Reyel" reyiz.
başlıklarda ses kaydını görür görmez hemen açtığım yazar. severek dinliyoruz efenim.

favorim bu : (#38335461)
çok bilmiş ve sürekli türkiye'yi kötüleyen aşağılık bir insan. alman sevicisi. beşiktaş'ın kurası çekildiğinde leipzig bunları yer, ezer falan demişti. ikinci maç için evinde farklı oynar beşiktaş hemen sevinmesin demişti. şimdi bayern için aynı şeyleri diyor. tam bir çöp. tam bir zeka sıkıntısı var herifte.
(bkz: mahmut uslu).
bağımlılık yapan sese sahip yazardır.

--spoiler--

(#38335461)

tercüme : bide başörtü takıp eeeeeıııı dindarlık taslayıp ııeeee eeem bi kereden bişey olmaz diyip 45 çocuğun, erkek çocuğunun hem de ıeeeğ sikilmesini addettirmeye çalışan eee türk üü kadınları var. bide öyleleri var. onlar daha kötü onlar çok daha kötü.

--spoiler--

telefonum geldiğinde bu sesin aynısını çıkartıp buraya atacağım.
paganist oldugunu dusundugum yazar, entryleri neden yazarak degil de, sesli olarak yapiyor, galiba sozlukten kiz dusurecek amcamiz, meslegini cok merak ettigim, nasil bir Yasam tarzi ve dunya gorusu oldugunu merak ettigim yazar, Yaz amca Yaz zam gelecekmis onu da Yaz, pardon seslendir.
güncel Önemli Başlıklar