bugün

boşanmış erkek. sanırım bayan masraf yapmış.
başlangıçta uzun entrylerini keyifle okurken, son zamanlarda gelişmiş tepeden bakan tavrı yüzünden soğuduğum yazar. saygılarımı sunarım.
Sözlüğe değer katan son yazarlardandır.kendisine karşı saygılarımı ifade ediyorum.
cevabı için teşekkür etsem de düzenli açık eksi oyu hak ettiğim gibi bir yanılgıyı ve yanlışı desteklediği için üzülerek donuz listesine eklemek zorunda kaldığım yazar.

edit: kaldı ki kendisini benden üstünmüş gibi gösteriyor havasını sezdim bunun için ayrıca çok kırdı beni. kırgın biçimde ayrılıyorum.
https://www.uludagsozluk.com/e/46886833/

Haketmeyenler, dediğin sana göre...farkındaysan ben sen diilim;;))

Fikir ayrılığı olacaktır. Burayı ciddiye alma, burası ciddi Alman sayfaları gibi diil..türkler ciddi olamaz, kapasiteleri yetmez, ya da 5 dk yeter... O yüzden boşgeç.
soruma ısrarla yanıt vermediği için derin ve büyük bir üzüntü yaşamama sebep olmuş yazar. zaten değersiz hissediyordum daha da değersiz hissettim. üzüldüm.
"Hatun düşürmek " ;;))) ben almanya'dayım...nerde düşürüyorum hatun? Bunlar mı hatun? Bunlar hatunsa bi zahmet alman hatunlarına manikür pedikür yapsınlar ;;)) türk karısından olsa olsa ne olur yani, en matahı ne olmuş da burdakiler bişey olcak...

Öbür konuya gelirsek...akp'li olmadan cennete gidilmez diye düşünen kuran'a göre cehennem odunudur, şirktir o düşünce...

O şekilde "doğru yola" gelmeyeceğim, çünkü siz yanlışsınız.. ok?
Sözlüğe hatun düşürmeye gelmiş,entel numaraları yapan mütareke zamparası solcu. Ama inkarcı tip değil. En azından umut var. Ölmeden yola gelebilir. Benden birkaç yaş ufaktır zannederim.
Sesi ali poyrazoğlu'na benzeyen yazar.
soruma cevap vermediği için içtenlikle teessüf ettiğim değerli yazar.
(#46886833) ile '' ya hak etmeyenler ? '' sorusunu yöneltmek istediğim bilge yazar.
sözlüğe katkılarından ötürü teşekkür edip saygı duyduğumu belirttiğim yazardı. ancak cinsellik konusunda bir önyargıya yaptığı destek yorumuyla beni haklı olarak üzdü. üzülerek kendisini donuz listeme dahil ediyorum. saygılarımı sunarım.
Son derece dolu ve dobra entryler giren üstat yazar. Eski nesil abilerimizdendir. Saygılar abim !
Seksi sesli alamancı amca.
kendi görüşünü baya bildiriyordu.
6. nesil aktif yazar, nesli tükeniyor kıymetini bilin.
Sesli entryleri bir hayli komiksi olan yazar.
Staj dönemim boyunca sözlükte aktif bulunmadığım için paganviodio dayının sesli entrylerini dinleyemedim. Aklımdaydı dinlemek geçenlerde ama unuttum gitti. Birazdan kaldığım yerden devam edeceğim.

Yani kardişim ben almanya’da yaşayan birisi olarak.... ayrıca adam ne desin aq rusya mı desin?
alman hayranı olduğu söylenen yazar. adamlar "dünyanın en iyi 4 yazarını" yazıyolar, 4´ü de rus...shakespeare alman mi? montaigne alman mı?...listeye önce onları koyarım, sonra da tabii bikaç alman yazarı koyarım.

e bunu sadece ben yapmam, dünyanın bisürü yerindeki, almanya´yı hiç görmemiş adamlar da yaparlar. thomas mann, günther grass bunlar büyük adamlardır.

e sizin kişisel zevkleriniz rus edebiyatı üzerine olabillir. o zaman bari başlığı "dünyanın en iyi rus yazarları" diye açın "dünyanın en iyi yazarları" diye değil.

ayrıca werner von heissenberg, max planck ve albert einstein olmasaydı, biz bu tartışmayı komputer üzerinden önümüzde ekran bulundurarak biraz zor yapardık !!...bu adamların 3´ü de alman !!...işin bi de bu boyutu var.
Biz bunları yıllar önce söyledik. Adam alman hayranı. En iyi yazarlara bile alman yazarları örnek gösteriyor. Değişik kafada bir insan ama severim kendisini.
Aslında severek okuduğum bir yazar ama son dönemde dikkatimi çeken ;

- Almanya'da şöyle, Almanya'da böyle.

Abi git Bayern Münih sözlüğe falan üye olsana. Burası Türkiye.
ulan amk paganviodiosu her zıkkıma o iğrenç sesini atmasan olmuyor zaten. siktir olup gitmişsin avrupaya ne diye her skime burnunu sokuyorsun..!

Bunu da sildir, yine yazarım ben sen merak etme!
Uludağ da sürekli takip etdiğim kıymet verdiğim yazar.
(bkz: khan academy)
swh
Sönmez reisin ağır sövdüğü bir videosunda sesini duyduğuma neredeyse emin olduğum bir yazar. *

Edit: kara cahil videosunda.
güncel Önemli Başlıklar