1. 1.
  altıncı nesil yazar, hoşgelmiş.

  ayrıca: #5069408 no'lu entry'si, çok hoş. herkesin dikkate alması gereken bir entry. trafik anlık hataları çoğu zaman affetmez, yazar bunu güzel bir şekilde dile getirmiş.
  4 -2 ... alan shearer
 2. 2.
  pkk terör örgütü demek kolay enrty' sinde ahmet altan'ın her cümlesine mualefet olmuş arkadaş. haklısın demiyeceğim sana
  çünkü ,sen ve senin gibiler hep size öğretilenlerle yetiniyorsunuz ve kabuğunuzu kırıp kendiniz bir şey yapmaya çalışmıyorsunuz. acaba ahmet altan o satırları yazarken bir yerindenmi uyduruyordu.

  ateş olmayan yerde duman çıkmaz .
  -3 ... de lege ferenda
 3. 3.
  yazdıklarını zevkle okuduğum yazar. **
  ... s3rhat
 4. 4.
  (#6061478) entry'siyle sözlük yazarlarına sitem edendir . Haklısın ne diyelim şukeleya bassak karşımıza hep diyalog çıkması gibi birşey bu
  ... solucandil
 5. 5.
  fazla entel bir yazarımız. ilgi alanı daha çok sanat, bilim v.s. ama bizim * ilgimizi pek çekmiyor malesef. biraz daha yazdıklarımı kim okur, kim okumak ister gibi kaygılar taşırsa daha başarılı olacağını düşündüğüm yazar. ayrıca kendisi kısa entry yazamaz.
  1 -2 ... swangel
 6. 6.
  iki gündür özel mesajla türk kahvesini nasıl genellersin şeklinde taciz eden yazar. sit-com senaryosu niyetine okuyorum mesajlarını. beğenmediği her entry için milleti rahatsız etmiyordur inşallah.

  kişisel gelişimini tamamlaması dileğiyle.
  2 -1 ... killanici
 7. 7.
  (bkz: atatürk ten sonra en büyük lider erdoğan dır/#7611825) yazısı için tebrik ettiğim yazardır. eline sağlık.
  ... cany13
 8. 8.
  hicbir zaman uydurma seyi buraya tasimayan, teyit etmeden buraya yazmayan, burada "sanki gazetede köse yaziymis" ciddiyetiyle yazmaya calisan bir yazardir.

  düsüncelerini de arada bir yazar- eksileri yer- oturur asagi.....aslinda daha bircok sanat eserinden bahsetmek ister ama, onu bu sözlükte okuyacak adam yok diye yazmaz... birkacini yazdi ,yedi o hakettigi eksileri, dersini aldi.

  sanatkolik bir adamdir. her türlü sanati tanimayi kendisine hayat görüsü yapmistir. tiyatroyu da, kitaplari da, müzigi de, büyük ressamlari da, büyük mimarlari da "hobi" olarak tanimayi kendisine siar edindi.

  ama gel gör ki bunlari buraya yazdigi zaman, olmuyor. sözlük fazlaca politize olmus. n´apcaksin?...ictigin bardak su sen sag görüslüysen, ve o suyu doldurdugun sise sol görüslü bir sirketin suyuysa adama " vay sen o suyu nasil ictin? " diye soruyorlar...

  ama yaziyor iste adam...birak yazsin...o da iste kendisine göre kendi tecrübsini kazaniyor sözlükte...

  not: cogunluk kendi adinin altina bir sürü sey yazmis, bir yil falan sonra ilk kez hadi ben de yazmis oliim...
  2 -2 ... paganviodio
 9. 9.
  mana dolu bir sohbete sahip yazar. kullandığı kelimeler ve kurduğu cümlelerin samimiyetine ve nezaketine inanmadığım hiç bir an olmadı. son zamanlarda ki ruh halime rağmen kendisi ile ancak onun yanına çıkarak yapabildiğim uzun bir sohbet sırasında bunları yazıyorum.

  softwarelar kendisini korusun.
  ... jackskellington
 10. 10.
  (#8355594)

  güzel örnek vererek, kafası biraz çalışan bir insanın bile olayı anlamasını sağlayabilecek yazardır.
  ... blackyellow