bugün

binlerce kişinin duygularına, yapmak istediklerine tercüman olan emekçi kardeşimizin yaptığı eylem.

ünlü olmama sebep olmuş videodur. evet, benim de kasetim çıktı; videodaki süpürge benim.
bir kimden ötürü olmasada eğlendirmiştir, ama replik çalınmıştır, nolcak bişey mi olcak ha repliği macır kızlarımıza aittir.*
gece gece güzel bir tebessüm ettiren video.
1 dakikalık video olmasına rağmen, 3 kere sandalyeden düşürebilir.
ayrıca öyle böyle değil çok pis ayar oldum elemana. kemer çıkarıyor lan bir de. *
5 saniye önce: Ne olacak? Bir şey mi olacak?
5 saniye sonra: Auuauauauauauaaaaauuuuu!

not: bir şey oldu...
bir temizlik görevlisi ile dalga geçilmesini anlatan görsel. emeği ile günboyu çalışıp didinen bir işçi ile hadsiz bir çocuğun alayı. tamam adı üstünde çocuk ama terbiye denen bir şey de var. tamam komik olabilir ama öyle birçok çocuk ve o duruma düşen birçok temizlik işçisi var.
Yeni bir fenomen doğuyor.
bu amcayı milletvekili yapmak lazım mecliste akpnin karsısına cıkıp 'oğlum bak git' diyecek birileri olsa iyi olur. *
şu anda facebookta deli gibi paylaşılmakta olan video.
öldürücü etkiye sahip video.

not: sabırlı kardeşimizmiş. ben olsam ebesinin nikahına kadar kovalayıp ağzına sokardım süpürgeyi.
görevli abinin tek vuruşta ergene auauauauauauau böğürtüsü eşliğinde fatality çektiği videodur.
'hagi 100 tane vurdu bişey yok biz bi tane vurduk auauauaua, ne var amk'.
geri zekalı kemeri çıkarıyor birde sanki aslan terbiyecisi yere vuruyor, dua etsin pantolon düşmedi yoksa çöpçü *
(bkz: çöpçünün intikamı)
(bkz: ergen has been destroyed)
(bkz: zangief in intikamı)
--spoiler--
"aoah tamam, tamam abi. aaaahohoaaa ühühü."

--spoiler-- *
Görevliye belediyece üstün hizmet madalyası verilmiş sonraları.
2012 nesil ergen

bir ergenin dramı.
çöpçünün ısrarlı cümlesidir. seksin anlamından bihaber veletin kemerine karşılık çöpçü sopası. canımsın.
bittiğinde rahat bir nefes almanızı sağlayan videodur, videodaki çocuk (bkz: piç)tir, dövülesidir ki dövülmüştür zaten.
pek hoş , pek güzel, nadide bir eser.. izleyiniz..
keşke o sopa gürgen olsaymış vur ha vur.
yeni internet trendidir kendileri. hayırlı uğurlu olsun efendim.
videoyu çeken hesap makinası olarak gururluyum.