bugün

görsel
https://twitter.com/i/status/1568222220920541186
bir zamanlar tişörte baskısı bile yapılan temizlik görevlisi vs ergen olayı.
bir nesli etkisi altına almış süpürgeli abinin sözüdür. gelecekteki nesillere atasözü olarak aktarılacaktır.
işçinin emekçinin burjuvaya karşı yakın tarihte aldığı yegane zaferdir.

Olum bak git halktır.
bir zamanlar gündeme gelmiş olup unutulmuş olay. darısı koyktun muu diyen bufalo amcuğu suratlı kızın başına.
O kadar buddua almış ki 20 yaşında kel kalmış.
Nasılda unutuldu ama.
görsel

“ Videodan sonra beni yolda görüp fotoğraf çektirmek isteyenler oldu. Olaydan sonra 2 kez Selçuk abiyle yolda karşılaştık. Aramızda elbette ki bir kırgınlık var. Bakışıyorduk ama hiç konuşmadık. Çocukken yaptığım bir hataydı, bir daha asla yapmam. Şu an aynı olay başıma gelecek olsa konuşarak sorunu çözmeye çalışırım” dedi. Fabrikada çalıştığını da belirten Karaaslan “işyerinde sürekli bu konuyla ilgili şaka yapıyorlar. Beni gören ‘Oğlum bak git’ diyor. Arada sırada tekrar videoyu açıp izliyorum. Kendime çok gülüyorum ”

http://www.haberturk.com/...berturk-e-konustu-1835433
Sonrasinda dayak yiyen çocukla yapılan video daha komiktir.
Biz arkadasimla uslu uslu otururken bize laf atti abi yapma ayıp dedim ben çok usluyum çok şirinim....
Seni pezevenk seni az bile yapti o adam sana, götünde bi kariş bokla zavalli adama artislik yap sonra ben masumum ayaklari belki o dayak ufkunu açar da adam olma yoluna girersin bir sekilde.
çöpçü amca bence gayet erdemli bir insan. onun yerinde başkası olsa hiç uyarmadan dalardı o apaçiye.
kendisine büyük saygı duyuyorum.
kısa ve özlü anlatım tarzına güncel/yakın tarihten örnek bir kesit. bir fenomen.
Çöpçü ve Bir Apaçinin komik hikayesi.
Yeteri kadar değeri anlaşılamamış bir değerimiz.
Yavuz seçkinin filminin adı.
fazla komik değildir.
Daha yeni denk geldiğim video. Çocuk sopayı gerçekten haketmiş. O kadar diklenecek ne vardı? Sopadan sonra aklı başına gelmiş ve adam olmuştur umarım. *
Hepimizin bu cumleyi birilerine soylemeye ihtiyaci var.
Gülmek değil kişnemek için izlenecek efsane videodur.
Suan kanal d de yayinlanmakta. Basit olmus. Ama izlenir
Oğlum bak git sözlerine muhatap olan ve kemerle çöpçüye saldirmaya çalisan ergen. Bugün gördüm. Çoğomik bir video. Evet.
Vermek istediği ibretlik mesajı anlayamayan embesiller tarafından kötülenen film. Anlamıyorsanız izlemeyin amk!
Türkiye'de fenomen olmuş bir videonun cıvığı çıkana kadar espirisinin yapılması ve değil aylar, yıllarca gündemde kalmasının en bariz örneği.
bok gibi bir film.
efsane video. yalnız 2 sene geçmesine rağmen adam iyi oturtmuş sopayı onu tekrar anladım.
Sinema filmi olarak çekilen fenomen söz. Ulan bunu ne ara yaptılar? Saçmalık ötesi. Evet.