bugün

entry'ler (637)

gecenin metal şarkısı

sabaton - price of a mile.

serenay sarıkaya nın seks objesi olması

ne olduğu beni ilgilendirmez de çok çirkin be.

bir reis repliği bırak

bana oradan bir ayran versenize.

en sevilmeyen insan davranışları

tehditkar konuşup kuru sıkı olmak.

neyin olur deseler

iyi ve kötü anılarım olur. hep öyle kalsın.

allah vs amerika

in god we trust.

uludağ sözlük vokal veritabanı

Uludağ sözlükte varligini surduren vokallerin bulusma noktasi.

Bu arada ingilizce vokal yapabilecek olan bay/bayan 20-28 yas arasi rock muzik yapmak isteyen arkadaslar yesillendirebilir.

Lokasyon: istanbul

Nirvana, green day, muse vs. Gibi bir repertuarimiz var. Ancak vokal eksikligi cekmekteyiz.

30 000 tl ye alınabilecek en iyi araba

Yazarlarin tavsiyelerinin beklendigi, arayislarda olan kisilere yardimci olabilecek basliktir.

online oyun diyalogları

hook, hook you motherfucker. oooooooooo maaaaay god cyka blyat dont hook me. oooo may gooood blyaaaaaat you are so stupiiiiiid. leave my wayneeeeeeeee.

kız tavlama garantili parfümler

212 men sexy. garantili %100 gerçek.

ofisteki uludağ su elitliği

Bazı çalışanların ofiste bulunan damacana suyu beğenmemesi sonucu oluşan ultra itici durum. Damacana suyun markasını ben de bilmiyorum hiç dikkat etmedim gidip dikkat edip buraya yazmaya da üşendim fakat nedir yani ikisi de su işte. Ayy ben o damacanayı kullanmiyorum mutlaka erikli olacak elitliğine anlam veremiyorum.

liverpool 8 beşiktaş 0

bir besiktasli olarak nedense bu geyige hic alinmiyorum. yedik iste sekiz tane ne yapalim yani ben de egleniyorum bu geyikle de zaten geyigi yapip gundeme getirenlerin asagilik kompleksinden dolayi yaptigina eminim. o yuzden gulup geciyorum. mesela ben hic bir ortamda tromsodur ostermdhagasdur vardardir bu gibi facialari dile getirme geregi duyacak bir asagilip kompleksine sahip degilim.

howland reed

bataklık halkı etliye sütlüye pek karışmaz. nerde neyin döndüğü pek umurlarında değildir çünkü güç ve toprak peşinde koşmazlar bununla beraber kimsenin de onların toprakların da gözü yoktur, bağlılıklarına da ihtiyacı yoktur. howland reed’in robert’s rebellion’da aktif rol almasının sebebi ned stark ile olan dostluğundan ileri gelir ki bataklık halkının pek dostu yoktur ve dost canlısı da değillerdir.

amerika yı colomb değil müslümanlar keşfetti

amerika’yı ilk homo sapiens sapiensler keşfetmiştir. sanırsam amerika bilinmeden önce bilinen dünyadan da vikingler. (bkz: vinland)

metallica

Nothing else matters metallicasıysanız size poser diyebilirim. Fakat metal müzik deyince akla ilk gelen gruplardan biri haklı olarak metallicadır. Canlarım müzik dediğiniz şey sadece güzel sözlerden oluşmaz metallica’da 3 farklı enstürmanla oluşturulmuş mükemmel işçilikler var. Adamlar senin 20 yıl uğraşsan belki de bulamayacağın riff leri bam güm icra etmiş. Belki de hiç farkında olup dinlemediğin orion diye bir şarkıları var ki dinlerken cliff burton’un ruhuna bir fatiha okumamak elde değil. Bir kere metallica dediğimiz grup enter sandman, turn the page gibi şarkıları efsane bir şekilde coverlayarak farklı bir çıtaya taşımıştır. Sorun cevrenize herkes turn the page i metallica şarkısı sanar adamların müzikal yeteneği o kadar kalitelidir ki orjinalini hatırlayan pek azdır. Ayrıca when a blind man cries coverları da bir harikadır. Dinlemenizi tavsiye ederim.
Zevkler ve renkler tartışılmaz fakat metallica’ya overrated diyen adamla müzik tartışmanın da bir mantığı yoktur esasen ben neden uğraştım ki?

cenk tosun

Everton’da bir bok yapar yapmaz tartışmalarını bir kenara bırakacak olursak gerçek anlamda beşiktaş’a iyi hizmet etmis rekor ücretle transfer olmuş ve beşiktaş’a inanılmaz ekonomik katkı sağlamış cf. Türk futboluna katkısı ise everton’da ve milli takımda göstereceği performans ile ölçülecektir. Umarım başarılı olur ve ülkemizden daha fazla futbolcuyu yurtdışına gönderebiliriz. Gerçi belki de adamlar alman menşeili olduğunu göz önünde bulundurmuştur. Yine de başarılı olursa iyi bir referans olacağı kesin.

gitar çalmak

Fender squire ile basladigim bass hayatima gecenlerde aldigim schecter stealth 4 ile devam ediyorum. Onceden klasik calardim onunla baslamistim sonra bu ne lan dedim gitari kirdim (kucukken yapilan muzurluklar) sonra babama yalvardim elektrik x-cort aldirdim zorla baya bir girdim isin icine ama sarmadi elektrik gitar. Farkettigim sey ben sarkilari dinlerken bass rifflerini dinliyormusum hep. Ondan sonra sardim bass a. Gercekten efsane bir enstruman hayatta hic bir sey bass calmak kadar zevkli degil emin olun en azindan benim icin boyle. Gerci hala slap and pop yapamiyorum ama ustune pek kasmadim steve harris de yapamiyormus zaten onu dusunerek kendimi rahatlatiyorum.

kocasını aldatan 28 yaşındaki izmirli kadın

Kâmillik bu olsa gerek.

brad pitt in vefat etmesi

Sevdigim bir tanidigimin vefat etmesinden daha onemsizdir. Evet mi diyorduk?

pink floyd

Bazen arkadasla echoes pompei live i acip birlikte soyluyoruz cok eglenceli oluyor tonu ne kadar tutturamasam da.