bugün

Yerde yatan rakibine tükürdüğü iddia edilen futbolcu. Doğruysa yakıştıramadım. Evet.
tükürdüğü videoyu izledim. neden o kadar sinirlendi anlamadım ve tükürmesi de hiç hoş değil.
liverpool'a gidiyormuş.
liverpool'a nasıl transfer oldu kamera şakası falan mı?
Kırmızı çok yakışıyor bu çocuğa çok.
Bala göte liverpool yapmış bok çuvalı stoper. Koskoca lfc buna kaldıysa man city'nin şampiyonluğu şimdiden hayırlı olsun.

Sezon sonu 60+ gol yer liverpool artık.
gs altyapısından çıktığı için liverpool'a gitmesi bala göte olan futbolcu. Fenerden liverpool'a gitseydi mesela bala göte gitmiş olmazdı. Lan olum liverpool bala göte oyuncu alır mı aq. Ozan kabak'la m.city ilgileniyormuş aslında, liverpool sırf m.city almasın diye almış ozan'ı. Bunlar herkesi kendileri gibi sanıyor aq.
Bonservisli gittiği zaman bize ne kadar ateşleyecekler?
Oynadığı ilk maçta defans yaptığı takım 3 yedi. Fatih terim eftect len. Ahahaha evet.
Necip bu adamdan iyi stoper. O kadar..
sol framede başlığını görünce her defasında ülkücü ozanlardan biri sandığım futbolcu.

ozan arifle esat kabaklı karışımı gibi mübarek. reisler de sever falan tarzı şarkılar umarak giriyorum başlığa ama sonuç futbol muhabbeti gdhsg.
görsel
2. Hakkını da yedi.. bir daha hata yağarsa isa gelse kadroya giremez. Vida nın getir götürünü yapar ancak.
Liverpool da ne yaptığı beni zerre ilgilendirmiyor. Milli takımda merih, çağlar ve Kaan sakat olmadığı sürece oynamamalı. Örnek Letonya maçı..
schalke satamayınca bonservis bedelini 20 den 15 milyon euroya düşürmüş. elde kalan mal resmen. tanım: almanya 2.ligi topçusu.
Bu balonu da adam yaptılar ya bize, pes. Ozan kabak kim amk? Ozan kabak'ın çapı ne ki Liverpool gibi avrupa devlerinde barınabilsin. Adamlar anladı ne mal olduğunu, ilk yılında kışkışladı. Schalke bile satış listesine koymuş hahah.
Portekiz turkiye macinda 20. Dakika ve ozan çok iyi mücadele ediyor.
Hoffenheim'a transfer olmuş.
kloop bunu stoper olduğu halde çok defa oyundan almıştı, çok enteresan bulmuştum.
hoffenheim'da oynayan futbolcu. bugün sc freiburg deplasmanında 84. dakikada kırmızı kart almıştır.
En kötü maçını oynuyor,yakacak bizi.
güncel Önemli Başlıklar