bugün

tabu oynamak için uygun mekan.ayrıca nargile severlere ve alternatif rock severlere hitap etmesiyle tercih edilesi taksim mekanı
kedilerin yemeği yiyebilme potansiyeli dışında (yemişlerdi bikez) hoş,gidilesi mekan.
giresun gazi caddesinin tam da ortasında bir kahve molası mekanı. tatlılar ve yemekler de lezzetli olmalarının yanında sunumları da çok hoş. ağzının tadını bilenlere ve kaliteyi sevenlere tavsiye edebileceğim kafe. adının türkçe konulması sebebiyle ayrıca takdire şayan bir durum söz konusu.
güzel memleketim giresun'da bulunan yeni açılmış nezih bir mekandır.ortamı nedeniyle hoş sohbetlerin saatlerce yapılabileceği ender yerlerdendir.sadece bi kahve içmek içinde gidilebileceği unutulmamalıdır.
ereglide de açılan rock severlerin takıldığı güzel mekan.
kapandı diye duydum, kontrol etmek nasip olmadı.
eskişehir adalar mevkiinde de bulunan bir cafedir. *
içki içilmeyen, genelde 20 yaş altı bir kitlesi olan mekan. türk kahvesi de leşti en son.
2 defa işletmecisini değiştirmiş ve sonunda kapandığına dair duyumları barındıran , eskiden nezih insanlar gelirken son zamanlarında liseli gençliği ağırlayan mekan. *
giresun'da bir kafe adı. tiramisusu harika, cafe lattesi müthiş, gerisini kaldır at.

ps: bu entry orta kahve'nin cam kenarında yoldan geçen kızlarla bakışırken yazılmıştır. yüz vermiyorum.
şekerli kahve, sade kahve gibi kavramların karmaşasına dahil olan üçüncü bir karmaşa.
türk kahvesinin ara formu.
herşeyin orta yollusunu alan memur kişide yerleşmiş orta karar mantığından türeme bir kahve isteme şeklidir.
Memur kahvesi.