bugün

kendimi bildim bileli türkiye spor yazarları derneği başkanı kişi.
(bkz: onur belgesi)
fenerbahce'nin maaşlı kör yazarlarından biri. yorum yapmak bir yana her maca fenerbahce gözlüğü ile bakmaktadır.

golü atan tuncay ve * ona pas veren fenerbahceli futbolcu sayesinde kazandığımız bir milli maçtan sonra fenerbahçe her zamanki gibi damgasını vurdu maca demiştir.
emre belözoglu'nun uyarı hareketi çekme nedeni olan yazar. fATiH TERiM'in ailem hakkında kötü söz sarf edeni öldürürüm deme nedeni. şimdilerde doğal olark emre hayranı. ah para ah sen neler kadirsin, yumurtladığını yalattırırsın sen böyle işte.
si eki aldığında onur belgesi olur ki belirli bir nor ortalaması üzerinde olan üniversite öğrencileri almaya hak kazanırlar.
en gereksiz yazarlardan (!) birisi.. sürekli saçmalayan insan.. futboldan da zerre anladığını zannetmiyorum.. ''ben fanatik bi üçlü * hayranıyım.'' lafının sahibi.. o kadar anlıyo işte futbol denen oyundan.. kısaca gereksiz..
bugünlerde çok sinirli olan yazar.
ağır fenerbahçe yalakası yazardır.
"geçen maçta en çok kim şut çekti? hasan ali! fenerbahçeli hasan ali!" demiştir an itibariyle.. hem de fb tv'de.. hacı sen ne yaptın, hasan ali'yi yerin dibine soktun, bi de üstüne fenerbahçe'yi batırdın. yuh ulan..
Vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin.
(bkz: onur belgesi)
vefat etmiş, allah rahmet eylesin...
Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin hakkın rahmetine kavuşmuş. evet.
(bkz: uludağ sözlük taziye timi)
kalp krizinden dolayı hayatını kaybeden spor yazarıdır. Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin kendisini kaybetmişiz. tsyd eski başkanlarındandı.
hakka yürümüş. ruhu şad olsun.