bugün

Microsoft'un bulut depolama hizmeti SkyDrive'ın yakında değişecek olan yeni ismidir.
http://www.netgazete.com/bilim-teknoloji/611361.html
Microsoft SkyDrive bulut teknolojisi hizmetinin her cihazda tek bulut, tam eşleşme teknolojisini üretmesiyle birlikte SkyDrive'a yeni bir isim olarak getireceğini resmî web sitesinde yayınladığı Microsoft'un bulut teknolojisi hizmetidir.
bill gates amcanın sunduğu bulut teknolojisi.
nokia akıllı telefonlarınız ve microsoft windows 7 veya üstü işletim sistemleriniz ile birlikte harika entegre olabilen ve mükemmel bir senkronizasyon yapan uygulama.
sağlam bulut sistemi.

an itibariyle office 365 sahiplerine sınırsız depolama alanı sunuyor.

şuan pc mdeki 7 gb şarkıyı upload ediyorum sisteme. diğer kullanıcılara da 40 gb kullanım alanı verdiğini söylemekte yarar var.

bakalım icloud drive nasıl olacak, onedrive a rakip olarak apple çıkarttı.
dakikalarca klasörleri listeleyemeyen bulut depolama sistemi.
Gına getirdi.
gomulu office uygulamasiyla ofis olmayan bilgisayarlarda hayat kurtarir.
15 gb olan depolama alanını 5 gb'a düşürerek topuğuna sıkmış. üzgünüz müzgünüz yazmışlar geçin bunu. koskoca windowssun be kardeşim.

yandex disk daha fazla ise oraya geçiş yapacağız mecbur.
samsung s6 veya note 5i olanlara ekstradan 100gb hediye edilen uygulaması var.
http://www.samsung.com/us...er/ANS00038747/746257726/
tabletteki fotoğraflar kaybolmasın diye buraya yüklemiştim, sonuçta aile fotoğrafları falan vardı. sonra bu gitmiş telefondaki en saçma, iq nun 0 a vurduğu anlardaki herşeyi buraya koymaya çalışmış. sağ tarafta sürekli eşitleme yapıyor. diyorum ki herhalde ayarları falan yedekliyo çünkü onedrive klasörüne yeni hiçbişey koymamışım. işin en üzücü yanı bu olaya hiç uyanamamış olmam.
Microsoft'un bulut şeysi.
Hakkında ciddi anlamda sorun yaşadığım ve hiçbir yerde çözüm bulamadığım depolama şeysi. Bilen anlayan yeşillendirirse çok mutlu olurum.
sayesinde son 3 yıldır ekmeğimi kazandığım güzel uygulama...
Usb'lerin, pc'lerin, telefonların fiziksel ömürlerini, bozulma eğilimlerini göze alınca gerçekten de hatıra kurtaran Microsoft bulutu. 6aydır yüklemeyi unutup, aptal bı sebeple 6 aylık fotolarimin silinip gitmesiyle kıymetini daha iyi anladım. Neyse ki ondan önce 5 yıldır yüklemiştim.

Güvenlik paranoyası yaşamamak lazım. Benim ayna karşısındaki selfimi FBI napcak, manitamla fotomu alıp odasına poster mi yapacak.
bir özel yöntemle bedavaya 5 tb alana sahip olabileceksiniz.
isteyenler bana mesaj atabilirler