bugün

entry'ler (38)

zayıflamak isteyen yazarlara öneriler

Intermittent fasting. Hem yiyecek kısıtlamasi yok hem de sağlıklı. Fizyolojiye uygun.

abdullah şevki

serbest kalmasına delirdiğim mahluk.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

frank ocean-pink+white.

en güzel evlilik teklifleri

hocalardan biri anlatmıştı nasıl evlenme teklifi ettiğini. üniversite yıllarında uzun zamandır beğendiği kızın sırasına "önümüzdeki 60 yıl için bir planın var mı?" şeklinde not bırakmış. efsane hareket.

sözlüğün en muhteşem kız yazarları sıralı liste

olmamış. beğenmedim. ben yoksam olmamıştır zaten o.

nickaltına az entry girilmiş yazar

nickaltı olmayan yazar.

yazarlar 15 temmuz gecesi ne yapıyordu

kordon sahilde yürüyüş yapıyordum. bir cafenin televizyonunun etrafındaki kalabalığı merak edip öyle öğrenmiştim.

onur 55

4 yıl önceki sözlüğü anımsatan nostaljik bir başlıktır benim için.

kahkül

dünyanın en riskli şeylerinden biri.

en enteresan organ

eskiden appendix diye düşünür dururdum, ama sanırım artık lenfoid doku olduğu ispatlanmış. yani vücuttaki zararlı maddeleri ve mikropları temizleyen, vücudun ekstra volümünün dağıldığı bir sisteme ait. artık tüm organların hatta tüm dokuların gerekli olduğunu düşünüyorum, hatta appendektomili bir birey olarak kaybım için çok üzgünüm.

sosyal medya

ciddi ciddi bırakmam gereken nefretlik bağımlılık. aaa bakalım şu nereye gitmiş kiminleymiş ne giymiş derken dakikalar saatler geçiyo resmen. üstelik sinir bozucu, hiçbir stalktan mutlu çıkamıyo insan.

kendinizle tanışsaydınız sever miydiniz

çok severdim.

tıp okumadığı halde okuyorum diyen ezik

sözlük kalitesi giderek düşüyor arkadaşlar böyle garip garip trolümsüler türedi şimdi de.

kıvanç tatlıtuğ

kusursuz.

dostça ayrılmak

gercekleşmesi mümkün olmayan durum.

el serçe parmağın kırılması

Boksör kırığı da denir. Genellikle 5. metakarpın distali kırılır. Ateli diğer kırıklardan farklıdır.

dünyanın en güzel duygusu

bebek kokusu.

keshberfo

Yardımsever yazarımız.

22 yaşında susuzluktan cildin kuruması düzelir mi

ilginc bir soru. bahsettiğin belirtilerin su içmemene bağlı olup olmadığını inan bu şekilde ögrenemezsin, bi doktora görünmeni şikayetlerini anlatmanı kan değerlerine baktırmanı öneririm. zaten anlattıklarının içerisinde korkulacak en son şey cilt kuruluğu.

yaz kış penceresi açık olan insan

sinuzit denen illete sahip olmayan şanslı insandır.