1. 1.
  silinen bir entry nin canladırılması sonrası rtükten gecmesi. *
  2 ... imitasyon
 2. 2.
  entry yi girdikten yaklaşık bir dakika kadar bir süre sonra entry yi silen moderasyonun, siz düzelttikten sonra dakikalar geçmesine rağmen hala silik kısmında o entry nin yanında yazan yazı...
  3 ... gazoz_kapagi
 3. 3.
  entry yi girdikten yaklaşık bir dakika kadar bir süre sonra entry yi silen moderasyonun, siz düzelttikten sonra saatler geçmesine rağmen hala silik kısmında o entry nin yanında yazan yazı...
  ... yalnis
 4. 4.
  (bkz: bürokrasi)
  ... kutupsal form
 5. 5.
  -eeee, ne diyor modlar?
  +valla durumu kritik, son tetkikleri yapıyorlar. onay bekliyormuş...
  -nasıl böyle oldu kardeş?
  +valla ne siz sorun ne ben anlatayım. aklıma geldikçe bi hüzünleniyorum.
  -allah yardımcınız olsun, zor tabi.
  +sağ olun, sağ olun. bakalım işte, silinebilir.
  -hayırlısı bacım....
  +bakalım canlandırdık ama...
  -inşallah olur.....gızz ayşeeeee, koşma bakiiim. gel gız buraya...
  4 ... filleri kurtaran adam
 6. 6.
  silinen entrynin tekrar canlandırılması için yapılan düzeltmeden sonra sonuç almak için beklenen zımbırtıdır. kaç saat bekleyeceği muallak olan beklemedir. entry onay bekler ama yazar onay almasını beklemez, sıkılır, bunalır, gerekirse buraya yazar, daha da edemez söveeeer söveeeer sıkıntısını geçirmeye çalışır.
  1 ... simsiyah
 7. 7.
  zaman kavramının görece oluşunu gözler önüne seren sözlük şeysi. uzun süredir bekliyorum ve kimin mod olduğunu bilmediğim için de bi özel mesaj filan atamıyorum. ha, derseniz ki onaylansa ne olacak, hayatın sırrını mı yazdın? aslında pek önemi de yok entrynin ama şeytan dürtüyor işte:
  - noldu senin onay bekleyen entry? hala silik değil mi?
  + işleri vardır be...
  - saniyenin yüzde biri sürede silmeyi biliyorlar ama.

  edit: hızınıza hayran kaldım doğrusu.
  ... nikim yok benim
 8. 8.
  silinip "silik" bölümüne gelmiş olan bir entrynin yanında şayet "canlandır" butınu var ve siz de entrynin silinme gerekçesine göre düzenleme yapacağım diyorsanız ne duruyorsunuz, hemen 0 900... değil tabi ki. entrynizi düzenledikten sonra moderasyon tarafından incelenmesi için ayrılan sürede entrynin yanında görünen ibare.* yalnız, yazılan bir entry 30 saniye içinde incelenmiş ve patlatılmışken, belirlenmş olan hatalarının giderilip giderilmediğini incelemek nasıl daha uzun sürüyor, anlayabilmiş değilim.
  edit: yahu ne zevkliymiş moderasyona çatmak. ben de millete kızardım.
  ... rcyavmhkkfsgss
 9. 9.
  entrynin içindeki gizli tanımı göremeyen ve her tanımın ".....dır." şeklinde biteceğini sanan moderasyon bir entryi silerse, sonra ben o entryi düzeltip "canlandır" dersem..hah işte o zaman bu yazı çıkıyormuş. hani moderatörlerimiz öylesine sevgi dolu ki annemin küçükken ödevlerimi kontrol etmesi geldi aklıma. yani yanlış yaptıysam tekrar silecekler, ta ki ben doğrusunu öğrenene kadar.
  lakin doğru bir entryi de yanlış olarak siliyorlarsa, hangisinin yanlış olabileceğini anlayabilirler mi? bak şimdi tedirgin oldum.
  ... forza the glue
 10. 10.
  özelleştir'e resim yüklediğinizde de çıkar bu yazı.
  1 ... rs ne la