bugün

tekila* üreten bir marka.dünyada en cok tanınan ve meksikada üretilen şişesinin üzerindeki kabartmalar cıkartması vs. süper eksantrik olan içki üreticisi.
gold olanı özellikle tercih sebebidir.
an itibariyle şişesine bakıp, %38 alkol içerdiğini gördüğüm drinkable...
tequila'ların en güzeli, en keyiflisi, en içilesi.*
tekila deyince akla ilk gelen olsa da sierra gibi bi mükemmeliyetin altında ezilmeye mahkumdur. Limon, tuz, sierra. *
başına 3 kişi oturduğumuz güzel desenli kare şişe. diğer iki eleman önceden içtikleri biralar yüzünden çoktan sızdı. takribi 6-7 shot kaldı. sanırım kalanı da bitirdikten sonra ben de sızacağım. güzelmiş beaaa.
tüm dünyaya meksika'dan dagilan güzel içecek...
5 shotdan sonra bile kafa yapmadığını sandığınız çok az konuşma bozukluğu yaratan ancak etkisini asıl ayağa kalktığınızda ve ışıklı bir mekana girdiğinizde anladığınız yormayan en kısa kestirme yoldan kafa yapan içecek.
aweken the mystery sloganıyla reklamları yapılan içki. ha unutmadan hecho en mexico..
normali margarita yapımında , gold olanı ise kafaya dikmekte , favorim olan tekila markası. sıkça yapılan hata buzdolabında bekletilmesidir. soğutulması buz ile yapılmalı, buzdolabında uzun süre bekletilmemelidir, kafaya ise tabi ki oda sıcaklığında dikilmelidir.
Şişenin köşeli oluşunun yarattığı bir güven duygusu da var bu şişede. Yalnız salt güvenin insanda yarattığı tahribatı da tecrübe etmek gerek tabi. Üç kişiyle tamamlanan kadronun sonunda tek yapmanız gereken ilk firenin kim olacağını takip etmektir. Bazen takip edememe durumu da olmuyor değil.
(bkz: ilk fire ben miyim)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.