bugün

Aslen üçüncü nesil, baba tarafından tuncelili, anne tarafından izmirli olan yazar. Yeniler bilmez tabi. Ne günlerdi o günler ayol. Çevrimici yazar sayısı üşbin beşyüzü, cevrimdisi yazar sayısı ise yedi segiz binleri bulurdu. Kaarolsun akepe dediyim an 500 beyeni, 350 fav, 700 küsur de meşaz gelirdi. Kugla, bhhia, ebuuu felan filan. Her neyse, herkese selam nonoslar, dediyim gibi aslen ikinci nesil yazarım, buralarda eskiyim yane. Kafa dinlemek için biraz mola vermiştim şimdi geri döndüm, tanınmamak için de deyisik Nik aldim, Akepeli pisliklerin tacizlerinden muttalibim olduğum için. Tayyib istifa ayol. *
Hoş gelmiş çıtır yazar inşallah avrattır!
haydar baş istifa ayol repliğne güldüğüm ak parti düşmanı zevata benziyor. neyse hoş gelmiş.

görsel
ooo iyesta bebeyim. yahu bir nick tuttur artık başımız döndü. en son banana mıydın neydin?
iyesta kim, pardon???
Yok banana bendim ben ise damsizdagirebilenadam dım şimdi buyum iyestayla kan bağım yok hepsini karıştıran mel bakan gibson dur.
Spor salonuna giden kızları rahatsız eden yuzvir.

https://www.instagram.com...f2/?igshid=YTUzYTFiZDMwYg==
bu herif kelime oyunları ve eksik kelimeler yazarak sevimli olduğunu sanan eski bir aktroll eminim, ama kanıtlayamam.

aldığı nicke bak, çay demle...
iyesta nonişi.

Bizim alem bile kabul etmez seni.

Taklit yapıyor bide haspam.

isme bak mk. irispi ismi gibi. Eee kişi kendinden bilir işi...

Gayoll.

Pehhhh...
Yiğit olgay 3 yaşında at sürmeye başlamış babası doğumunda 10 at kesmiş.
taşkilat-ı mahsusa'nın kurucusu eşref kuşçubaşı ile yakınlığı sorgulanır.
2. Nesil miydi 3. Nesil adam onu bile unutmuş. O kadar eski. ARrtıkın ben olgay dede demek istiyorum. Zira yeterince yeni ve küçüğüm. Heh bir de unutmadan.. Ayoooll.
Gözüm çok aradı, yoksa o da mı o beyaz atlara bindi gitti dedim... ama at bunu üstünden atıp çok afedersiniz taştaşlarını ezer anca!

Özlemişim tarhanacıyı...
çok iyi yazardır,sözlüğün değerli erkek gay yazarlarındandır birde bursalı gay yazar var onu sevmem.
emekçi olduğunu yazmıştım, şimdi nerede çalışıyor meraklardayım inşallah müdür olmuştur .
yazılarını hep artı olarak değerlendiririm.

pek çok kemaliz ağına düşmüştür şahidim. 9. nesil altı yazardır.
şeker gibi maşallah hatta kremşokola ..

bir ara eyüp-gop'ta takılırdı oto yıkamacısında sonra ne oldu ?????????
isminde gay yazıyor anlamadınız mı?
Kezolarin imrendiyi yazar. Heves etme tadı kalmadı bebişim.
iyesta sertsikişenses miydi neydi ayol mayol diyor arada hoff luyor o geldi aklıma.
"Kuşbaşı" da bize bazı meşajlar vermekte, şöyleki;kuş demek erkeklik organı Olarakta kullanılır bu olgay arkidişte onlardan sorumlu gibi bişi kıpsı kıpsı.

Mizansen
+Kuşcubaşı gel bakayım buraya!
- geldim ayool
+kaç kuş uyanmamış hala saydın mı?
- artıkın bütün kuşları uyandırdım yıkama yağlama hepsi tastamam hoff hoff hoff.
i*ne takliti yapan i*ne...

Yazık ayolhh.
frank lucası savunuyor. ya fake yada frank gibi.
Donuz listemin gediklisi olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
Girdilerine bakarak söyleyebileceğim tek şey şu: vurduruyodur şüphesiz sjsj..
Yaşam montu sonsuza dek Atatürk olan yazar nonoşlar, bunu es geçmeyin lütfen. B i k t i m!!!???

Edit. Bı arkadas mesaj attı, montu deyil, mottosu olucakmis, teşekkürler ışıklı dost, teşekkürler.
ayak oyunlarıyla kündeye getirilip çaylak olmuş kanks. sorun değil moruk ekşide yaz takıl aslanlar gibi çaylak olmak bizi yıldıramaz durmak yok düdüklemeye devam evet..
nerdeyse 1 ay olacak hala çaylak bekleyen kankamdır. ne yaptı suçu nedir anlamadım ? tek seçenek var açtığı bir başlık vardı ondan dolayı çaylak oldu o başlıkta yazan cümleleri yazanlarda çaylak oldu hepsinin cezası kalktı bunun ceza kalkmadı adam mı öldür dü yani.