1. 1.
  Adnan Oktar ın ( ya da diğer bir deyişle Harun Yahya nın) kurmuş olduğu televizyon kanalıdır. Adnan Oktar ın programlarında seyircinin dikkatini Allah tan çok kızların güzelliğine çeker.
  1 ... bos teneke
 2. 2.
  reyting listesinde, gün itibariyle, 28. sırada olan kanal.
  http://www.canlitv.com/rating/index.php?tur=tv
  1 ... caesarrige
 3. 3.
  arada cübbeli ahmet hocadan görüntüler yayınladığı için izlenen kanaldır inşallah. her gün farklı bir uyruktan kız gelir maşallah. kedi, tavşan, sincap karışımı kızlardır elhamdülillah. mesela dün gece amy winehouse un daha güzeli vardı adnan ın tabiriyle inşallah. brezilyalıydı maşallah. adam beynelmilel yakışıklı, allah ın güzel bir tecellisi (!) inşallah. her milletten güzel müritleri var maşallah. sırf onun için bile izlenebilir maşallah, inşallah, elhamdülillah.
  (bkz: bir imla işareti olarak inşallah)
  5 -1 ... besilent
 4. 4.
  güzel kızların kolpa ünvanlarla adnan hoca programlarına çıkartarak adnan hocanın vaazları ile kızlara usuldan usuldan yazması üzerine hazırlanmış programları yayınlayan tv kanalı.
  2 ... tong yabgu kagan
 5. 5.
  kanalın logosu ile şeytana tapanların meşhur gözünün şaşırtıcı benzerliği vardır.
  resmi burada : http://galeri3.uludagsozl...a9-kanal%c4%b1_200959.jpg
  2 -1 ... elimde belgeler var
 6. 6.
  dünkü canlı yayınında foursome maşallah'ın ne olduğunu bize gösteren kanaldır. Adnan oktar maşallah diyor ve o anda programda bulunan bütün aşırı makyajlı türbanlı ya da kara çarşaflı ablalarımız inşallah-maşallah çekmeye başlıyorlar. süphanallah mükemmel bir kanal. en dikkat çeken şey ise anlatılanların yanlış olmamasına rağmen programı sunanların göze batması.
  1 ... kolonoskopil
 7. 7.
  logosu horus'un gözüne benzetilen kanal. sübliminal mesaj çıkarmakta türk milleti üzerine yoktur diye düşünüyorum artık. ya o a9 u nasıl çevirip yansıttınız da o göze benzettiniz. hadi onca çevirdiniz, bişeler yaptınız, ters dönderdiniz de usta gene de benzememiş lan. adam evrimci, devrimci, anti bilmemneist umrumda değil. ne severim ne inanırım ama yani abartmayın kardeşim. ne alaka a9 logosuyla bilmemkimin gözü ya. insaf.
  2 -2 ... besilent
 8. 8.
  masonlarla ilgili simge aramanın ilk tohumlarını eken, bu konuda kitaplar yazan adnan efendinin, milletin gözüne sokarcasına horusun gözü simgesine benzer kanal logosu koymasının ya bir anlamı var, ya da bunlar zekamıza hakaret ediyorlar. maşala adnan, işala adnan. hepsi bir yana içimizdeki kraldan kralcı geri zekalıların amına koyası geliyor insanın. iki kitap okuyun, 2 mürekkep yalayın, sonra incici gibi ne alakası var diyin.
  ... elimde belgeler var
 9. 9.
  a9'un açılımını bir türlü anlamadığımız adnan oktar hoca'nın tv kanalı.
  ... howling mad murdock
 10. 10.
  ramazan programında tanya, maria ve emily isimli üç kızın ne işi olduğunu anlayamadığım kişi.

  uzun övgülerle başlıyor program. *
  http://www.youtube.com/watch?v=Z_wGRevVkPk+
  1 ... cymbeline